BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Hahahahahaha ja joj platio uredno,pricala mi o rahmetli ocu kako joj je poklonio sat koji joj je u amanet ostavio...Pocela da mi pusi i zvoni joj telefon kao majku joj auto udarilo i ode i ostavi mi "ocev" sat kao garanciju da ce se vratiti hahah kakav sam ja konj...
Neko je ovdje spominjo da radi u tandemu sa jos jednom djevojkom, gledaju kako da te zajebaju. Ja sam imao slicnu situaciju, dogovorio 3 svrsavanja i poslije drugog mi nesto izmisli da nesto kao da mora bratu dati pare, ceka je ispred zgrade, nikad se nije vratila, doduse ostale su joj nausnice koje sam prodao za 50 KM, tako da smo mozda ostali kvita. Nasao sam je u u superoglasima, Merima, mrsavija djevojka, ima tetovaze po licu, oral fenomenalan. Sad jesu li te dvije djevojke u tandemu kao sto je neko ovdje spominjo, ne znam.
 
Pazite da i vi ne nasjednete na prevaru. Dobio sam ovdje na sajtu od jednog clana preporuku za Sarajevo i da odmah znate da je prevara, sve se fino dogovori, slike se dobiju, termin, onda pola sata prije termine kao zamoli da se malo pomakne termin i to je to. Vidi se da je na mrezi ali se vise ne javlja.
evo i broj 060 3311594 Sara pa da znate
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh