BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Brza ne brza valja ne valja promjeni broj digne cijenu. Svi problemi rjeseni 😀😀
Pogledajte prilog 10195
HAHAHAHAHAHA TOO KRALJU
E TO JE SAVRSENA ZENA, NE KVOCA , NE ZVOCA, NE TRAZI PARA, DAJE KAD OS 🤣🤣🤣
jedino tako stat u kraj dizanju cijena
100e je ok al da je bas.
Davale bi je za fesa maraka..
Jbg u boljoj smo poziciji uvijek ima opcija ozenis seni vozdra, a one tesko da ce se udat 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Brza ne brza valja ne valja promjeni broj digne cijenu. Svi problemi rjeseni 😀😀
Pogledajte prilog 10195
 
Vidim po tvojim porukama samo ides placas kurve, i kuci drkas. Zenu, curu djecu nemas, znaci samaa kao list na vetru gagagagagaga propalice klosaru idi placaj kurve u boxxxx pudlicee
Hahahahahaahahahahh mali debilko😄
Pa ti reče da plaćaš po 300e ...nema za koju ovde nisi pitao i pisao. I kao ja plaćam hahahahaha tvoj život je baš jadan jbt. Ali hajde sve na stranu sad što lijepo kad si mudo nećeš da sjednemo? Da ti ja pokažem djecu koju ti nikad nećeš imati jer si frik.Mojne sad opet pudlica i te dječije fore....pudlica hoće da sjedne sa pit bulom . Samo kratak odgovor hoćeš ili nećeš pit bulu?
 
Hahahahahaahahahahh mali debilko😄
Pa ti reče da plaćaš po 300e ...nema za koju ovde nisi pitao i pisao. I kao ja plaćam hahahahaha tvoj život je baš jadan jbt. Ali hajde sve na stranu sad što lijepo kad si mudo nećeš da sjednemo? Da ti ja pokažem djecu koju ti nikad nećeš imati jer si frik.Mojne sad opet pudlica i te dječije fore....pudlica hoće da sjedne sa pit bulom . Samo kratak odgovor hoćeš ili nećeš pit bulu?
Ajde pudlice u box agagaga naravno. Kas zelis daj broj telefona, posto insistiras doces u moj grad, a ne ja u tvoju propalu Banja Luku. Cekam broj u dm
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh