BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Hahahahha sta sam pisao, znas ti kurac moj. Cura je tek dva dana u bl, jbga nisam imo vremena do bl otic. Toša plati kurvu 300+€ a ne ko ti sirotan sex u misionarskoj hahahahahahah poklopi se usima
Hahahahahhahshhahahaha e moj Tošo pa poznat si u krugovima kako plaćaš...nastavi ti googlati i drkati...kod mnogih nisi stigao otići a i nećeš. Nastavi živjeti svoj imaginarni život velikog jebača
 
Hahahahahhahshhahahaha e moj Tošo pa poznat si u krugovima kako plaćaš...nastavi ti googlati i drkati...kod mnogih nisi stigao otići a i nećeš. Nastavi živjeti svoj imaginarni život velikog jebača
Jao sto se pravis mudo preko foruma... ja ispadam veci indijanac sto se raspravljam sa nekim klosarom obicnim sto nema ni kuceta ni maceta
 
Jao sto se pravis mudo preko foruma... ja ispadam veci indijanac sto se raspravljam sa nekim klosarom obicnim sto nema ni kuceta ni maceta
Pa mudo nije problem da se mi i vidimo da ti indijanac uz kaficu objasni neke stvari i da vidiš da imam i dzukca i mačka i još mnogo štošta. Nemaš se razloga plašiti,čisto edukativni razgovor. Ovde se ti jedini praviš mudo preko foruma
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh