BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Jest da su svi muskarci normalni tako i lijepe naravi i lijepih zelja cisti uredni svi bez droge alkoholizma pa ti da znas sta je i ko sve dolazio ne bi pisao to sto pises
A znači ko pošalje xbon on je uredan, nije pijan i nije drogirani 🤔🤔🤔
De mi ovo kaži, uplati ti xbon i daš mu adresu (0.1% šansa je za ovo, nakon uplate obično ide blok) i pojavi ti se na vratima pjan ili drogiran, šta onda 🤔

Ja sam čak par puta nudio duplo više novca za plaćanje licno, ni jedna nikad nije prihvatila.
 
Ti drugaricu mozss nagovoriti da nesto kazes ma mozes i sestru al ne mozes reci da ti snimi onu stvar ok svako ima svoje mišljenje ja imam posla svakako i zadovoljnih musterija i kod njih nema kurvo kuje itd kao sto ovi sto kazu da je to prevara kurva koja bi se jebala i tako ponasaju odraz muskosti
Da se nadovezem xbon prevara i tocka , a ti da imas zadovoljnih musterija ne bi ovdje se oglasavao.
 
Muskost Nivou kazem ja svako dobro
Zanemaricemo to sto na instagramu koristis slike djevojke iz Venecuele. Da li si upoznata sa clanom 187. krivicnog zakona BiH?

Ko radi zarade ili druge koristi nudi seksualne usluge ili navodi i podstiče drugog na pružanje seksualnih usluga ili na bilo koji način učestvuje u organizovanju ili vođenju pružanja seksualnih usluga , kazniće se kaznom zatvora u trajanju od šest mjeseci do pet godina.
 
napravit neki profil s punim imenom i prezimenom ofiraš se totalno, te tvoje gluposti što navlačiš ljude da ti šalju xbonove to ne prolazi više ni kod djedova, još mi pišeš po profilu gluposti

xbon - prevara, to nema nigdje ni u bosni ni u svijetu, gdje je legalna prostitucija za ta sranje traženje amazon bonova se ide u zatvor radi prevare, ako si lik neki odjebi ako si stvarno cura javi se u pp da pošteno zaradiš ako hoćeš, lp
nije lik, cura je ali bavi se sakupljanjem bonova, boli je ona stvar, mozes da joj cujes i glas i dobijes slike bez lica, posaljes li bon cao djaci.. :)
 
Ti drugaricu mozss nagovoriti da nesto kazes ma mozes i sestru al ne mozes reci da ti snimi onu stvar ok svako ima svoje mišljenje ja imam posla svakako i zadovoljnih musterija i kod njih nema kurvo kuje itd kao sto ovi sto kazu da je to prevara kurva koja bi se jebala i tako ponasaju odraz muskosti
zasto nemoze snimit onu stvar, pa nema serijski broj da se zna cija je... cccc
 
Jest da su svi muskarci normalni tako i lijepe naravi i lijepih zelja cisti uredni svi bez droge alkoholizma pa ti da znas sta je i ko sve dolazio ne bi pisao to sto pises
Znaci ako ti kupim xbon onda nisam alkoholicar ili narkoman?
Bio sam kod mnogo cura, i nikad mi ni jedna nije trazila xbon, nikad! Kad udjes u stan placas prije sexa, i to je to.

Ova tvoja prica je toliko glupa da samo neko bez grama mozga moze da ti kupi xbon.
Ali vjerujem da ima dosta i takvih glupana danas. Vidis da se i ovde javljaju ljudi koji ne mogu skontati da je to lazni instagram profil.

Zato bolje cuti i pecaj takve debile dok mozes, ovaj pokusaj ovdje pravdanja ti je smijesan.
 
Vlatka +387 63 944 518, neznam jel jos na tom br, tuca se u Mostaru al tu ne zivi


Muško je to jarane, daješ krive brojeve
 
Zanemaricemo to sto na instagramu koristis slike djevojke iz Venecuele. Da li si upoznata sa clanom 187. krivicnog zakona BiH?

Ko radi zarade ili druge koristi nudi seksualne usluge ili navodi i podstiče drugog na pružanje seksualnih usluga ili na bilo koji način učestvuje u organizovanju ili vođenju pružanja seksualnih usluga , kazniće se kaznom zatvora u trajanju od šest mjeseci do pet godina.
Dobro veče i
Veliko poštovanje gospodine Oleg Čavka :)
Čast i zadovoljstvo je što ste se pridružili ovom forumu u cilju spriječavanja i suzbijanja podvođenja i prostitucije na teritoriji Bosne i Hercegovine.
Kada ste već tu, mogli ste dotičnoj osobi "prikačiti" u optuženje i član 369 KZ FBiH :)

Očekujemo skoro proširenje optužnice :)
 
Ne znam zašto tražite žene na brzaka i za lovu, pa kakvih gospođa ima, još ti većeru napravi, izkarinđa te do zore, a lova ti ostane u padže.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh