BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Pozdrav svima dobila sam link za ovu stranicu, ne vjerujte svima ovdje ima svega čitam neki pisu prevara nit su bili niti sta svako svoje ima zasto i kako radi, procitala sam objavu bon prevara pa me oci zaparale ne bi ja da ispastam u svemu tome nismo svi isti toliko i pozdrav
 
Pozdrav svima dobila sam link za ovu stranicu, ne vjerujte svima ovdje ima svega čitam neki pisu prevara nit su bili niti sta svako svoje ima zasto i kako radi, procitala sam objavu bon prevara pa me oci zaparale ne bi ja da ispastam u svemu tome nismo svi isti toliko i pozdrav
Žena misli da smo mi muškarci budale sva sreća pa ima ovaj forum gdje vidimo da od 100 ljudi koji su uzeli x bon I poslali sluha kurca ostali a minus 100 do 200 km
 
Svaka koja pomene riječ bon je prevara! Kraj priče. Eno i one Ene sto je kao u BL...salje neke glasovne poruke a u biti cilj je da uplatis bon.
Valjda ste dosad naucili majku mu.
 
Žena misli da smo mi muškarci budale sva sreća pa ima ovaj forum gdje vidimo da od 100 ljudi koji su uzeli x bon I poslali sluha kurca ostali a minus 100 do

Svaka koja pomene riječ bon je prevara! Kraj priče. Eno i one Ene sto je kao u BL...salje neke glasovne poruke a u biti cilj je da uplatis bon.
Valjda ste dosad naucili majku mu.
Glasovne poruke ne znace nista nek ona tebi snimi grudi i izgled i nek kaze nesto sto ti zelis pa saznas nesto vise
 
Pozdrav jesi ti bio kod mene kad sam ja prevara izvini nisam te prepoznala napravila sam ovo sranje specijalno radi tvog ovog komentara..
napravit neki profil s punim imenom i prezimenom ofiraš se totalno, te tvoje gluposti što navlačiš ljude da ti šalju xbonove to ne prolazi više ni kod djedova, još mi pišeš po profilu gluposti

xbon - prevara, to nema nigdje ni u bosni ni u svijetu, gdje je legalna prostitucija za ta sranje traženje amazon bonova se ide u zatvor radi prevare, ako si lik neki odjebi ako si stvarno cura javi se u pp da pošteno zaradiš ako hoćeš, lp
 
napravit neki profil s punim imenom i prezimenom ofiraš se totalno, te tvoje gluposti što navlačiš ljude da ti šalju xbonove to ne prolazi više ni kod djedova, još mi pišeš po profilu gluposti

xbon - prevara, to nema nigdje ni u bosni ni u svijetu, gdje je legalna prostitucija za ta sranje traženje amazon bonova se ide u zatvor radi prevare, ako si lik neki odjebi ako si stvarno cura javi se u pp da pošteno zaradiš ako hoćeš, lp
Ne mozes ti reci da je neko prevara kod koga nisi bio to je tacka i kraj a ti ides gdje se tebi svidja.. A da si prevaren bio to je druga prica, ovako samo mozes reci jeste tako je LP
 
Netacno. Ne trebaju mi slike i da mi govori bilo sta. Dok je ne vidim uzivo nema tu iskrene namjere. Bon = prevara. Kraj priče.
Ti drugaricu mozss nagovoriti da nesto kazes ma mozes i sestru al ne mozes reci da ti snimi onu stvar ok svako ima svoje mišljenje ja imam posla svakako i zadovoljnih musterija i kod njih nema kurvo kuje itd kao sto ovi sto kazu da je to prevara kurva koja bi se jebala i tako ponasaju odraz muskosti
 
dobar je to sistem, ovako neki klošar i klošarka skontaju varat ljude i on joj napravi profil na stranicama i kupi broj neki burner broj mtel il halo, on tipka preko poruka a kad narod hoće da čuje on nju stavi na telefon il da ona pošalje glasovnu poruku i ko biva to je sigurno, carice fino se naguziš i zaradiš dvije stoje dakle pošteno, a ne vako kmečat po forumu jer ste provaljeni totalno i jedino koga možete sjebat su levati krajnji, fakat ja bi se pokrio po ušima a ne ofiro se baš ovoliko
 
De ba samo klenovi jos vjeruju u bonove hahahahahahah ja stvarno ne mogu eto. Ako prodajes ljubav evo ti na ruke kes i radimo. Ne znam eto ove nase ovde su se puno osilile i glume neke top modele… ja redovno u Ljubljani idem posto radim vikendom idem kuci. Za 70 do 100 evropljana dobijete stvarno dobre djevojke neke zele zavrsnice kondom samo neeke daju i po tvojoj zeli uz doplatu 20€ i aj z. Meni pored Ljubljane stvarno ove glumice ne trebaju djevojke ugoste full tus ako zelis i posle akcija nekad i ne gledaju na vrijeme ako si prijatan i oke lik a ne debil. To je moje iskustvo ako hocete kucajte ona nudi spremstvo i imate 2 stranice pa razgledajte
 
Nije ljudi problem kupit x bon ako na taj način hoće novac al taj isti x bon možeš dobit u stanu ili na kafi gdje se dogovorimo. Kmajkic koja je to glupaca kad kaže nisu svi muškarci normalni i uredni i da hoće samo sa provjerenim da radi a provijeren je onaj ko slika x bon taj x bon dodje ko biografija od covijeka i odmah je normalan pa šta je to ako nije prevara
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh