BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Jarani ako od vas iko otiđe za Švicarsku , ovdje Burazeri mozete da birate koju zelite. Cijena sat vremena 200- 300 Franaka. Izvolite pogledajte ove Ribe.


 
Pa gdje tu mozemo naci?Jel se oglasava?
Neznam dali je na oglasima ja imam privatan broj i samo ko ima sta provjereno za Zenicu Visoko Kakanj mozemo razmijenit ostali nek mi ne pisu u pp.Shvatite kako god hocete al je tako izvaran sam vise puta od novih clanova poput Amko,.Maraš11 i jos par njih kojih vise i nema ovde
 
Bola ko nije zaradio te pare, te pare će i baciti na kurvu, kod nas su to tenderaši, političari i ratni bogataši, kako god, ja da kurvi dam preko 150 maraka osjećao bi se ko budala nakon tog

Neznam dali je na oglasima ja imam privatan broj i samo ko ima sta provjereno za Zenicu Visoko Kakanj mozemo razmijenit ostali nek mi ne pisu u pp.Shvatite kako god hocete al je tako izvaran sam vise puta od novih clanova poput Amko,.Maraš11 i jos par njih kojih vise i nema ovde
Maras je prevarant i bolesnik kojeg treba razotkriti i javno prozvati.
 
Sad sam se dopisivao sa jednom curom. Nije htijela da odhovori i na kraju mi trazila 100€ zbog vremena sto je izgubila. I kaze idem na javnu obijavu. Ovo je broj +387644052297
 
Zna se ko je gluuup. GENIJALCE.
Moram priznati da jos nisam vidio ovo sto nudi Crnka. Nisam bio kad je s njom prijateljjica, pa ne mogu davati ocjene. Crnka vrijedi ako prohtjevi nisu neki posebni. Njen izbor, postujem.

Koliko sam shvatio, ona te doceka, popusi ti i onda ides i jebes prijateljicu. Zar nije bolje da obe odmah s vrata ustima docekaju gosta i puse? Zanimljivo, moram priznati :)

Pogledajte prilog 6980
Ko zeli da kupi broj od ove nek se javi privatno, naravno naplacujem njen broj
Kupi ga sebi pa neka ga imas
 
Svak
Ma one bi da se jebu a da im ne udje obje glume hoce 300km hocete 30km
Svako svoju robu prodaje.. ja mislim da vi danima placete sto nemate picku i nemate sta da jebete pritom nemate nista pametno da radite u zivotu nego mene da komentarisete plus vam js skupo nemate ni para 😂😂 smislicu neku mikrokreditnu organizaciju 😂
Samo komentarisite i dalje hvala vam 🫶
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh