BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Prije 2-3 dana probao sa nekom sa eurogirl, dogovorio kesh, ona u mepasu, dosao u mepas kad poce morit sa paypal, bitcoin, reko *** ti princ iz Nigerije sve po spisku! :D
 
Imate neku funjaru na ulazu u Mostar kod binga stopa na prvu nije losa
Ciganka mlada, bile su dvije prije par godina pa joj neko kolegicu ubio. Uglavnom jucer gledam pokupi je kamiondzija, reko neki ljudi stvarno se ne boje za svoje zdravlje! Nisam birac, svasta bih, ali granica neka mora da se ima. Mada Mostar pravo slab po tom pitanju, ne znam sta je ovo. Rodni grad otisao u tri lijepe :D
 
Ciganka mlada, bile su dvije prije par godina pa joj neko kolegicu ubio. Uglavnom jucer gledam pokupi je kamiondzija, reko neki ljudi stvarno se ne boje za svoje zdravlje! Nisam birac, svasta bih, ali granica neka mora da se ima. Mada Mostar pravo slab po tom pitanju, ne znam sta je ovo. Rodni grad otisao u tri lijepe :D
Ja sam brzo prosao nisam bas najbolje vidio sta je bas mi se ucinilo ko kineskinja hahahahaha

Ima li Neum kontakt da posalje
 
Ovu pičku sam jebao za 80 eura 1 sat i 30 minuta znaci za ove naše drolje je nivo plus trudi se voli kurac i uživa u poslu za duplo manje para i ne požuruje te možeš svršit svaki 30 sekundi ostajes koliko si platio inače bio sam u češkoj
Extra, fakat si extra prošao. Samo ako ona nastavi da se jebe tako propadne joj firma za par mjeseci. 🤣
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh