BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Podjelicu moje iskustvo...
Idem cesto u Sarajevo i bio sam sa dosta djevojaka sa oglasa ili City...iskkreno ni jedna ne vrijedi trecinu tih para toliko su prevelike cijene da se isplati u BG otici...(Nisam sa crnkom bio odmah da se zna)
Hodajuci vidim salon za masazu,udjem moze masaza kaze moze 65 km sat vremena,djevojka kao misica je masira i uradi mi drkicu za 35 km baksisa,razmijenimo brojeve,izadjemo na pice i trci put smo spavali...sad kad god odem imam djevojku za sex ne kosta nista,i tako sam uspijeo kod tri zenske od mozda 8 pokusaja...moj savjet i prijedlog pokusaj te kod konobarica,sankerica,mserki mnogo jeftinije nego sto su ove nabile ne moguce cijene
 
Imal ko kontakt ilme? Znam gdje se slikala ovaj okrugli krevet na skenderiji stan na dan ima i sipku kod kreveta za ples! Uradjen slartman vrhunski za sex! Sprat iznad ima apartman s ljuljom! Bio i u jednom i drugom s almom negro prije 2godine dok nije na tik tok presla!!
 
Imal ko kontakt ilme? Znam gdje se slikala ovaj okrugli krevet na skenderiji stan na dan ima i sipku kod kreveta za ples! Uradjen slartman vrhunski za sex! Sprat iznad ima apartman s ljuljom! Bio i u jednom i drugom s almom negro prije 2godine dok nije na tik tok presla!!
kontakt alma negra da li jos radi
 
Imal ko kontakt ilme? Znam gdje se slikala ovaj okrugli krevet na skenderiji stan na dan ima i sipku kod kreveta za ples! Uradjen slartman vrhunski za sex! Sprat iznad ima apartman s ljuljom! Bio i u jednom i drugom s almom negro prije 2godine dok nije na tik tok presla!

Imal ko kontakt ilme? Znam gdje se slikala ovaj okrugli krevet na skenderiji stan na dan ima i sipku kod kreveta za ples! Uradjen slartman vrhunski za sex! Sprat iznad ima apartman s ljuljom! Bio i u jednom i drugom s almom negro prije 2godine dok nije na tik tok presla!!
A gdje se mogu vidjeti te slike?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh