Birtijaške čakule

Venti, pa koliko ti treba da odgovoris? Jel jos smisljas ili si pitao mamu da ti pomogne sloziti poruku ?
 
Zasto je uvijek u zeni problem?!?

Mislim da je problem tu negdje 50/50 % što se tiče odgovornosti među spolovima.
Bibliju (niti ostale svete knjige) ne treba shvaćati doslovno. Čak ni svećenici je danas ne shvaćaju doslovno.
7 dana postanka je zapravo 7 vremenskih perioda. Sada koliko je svaki od tih perioda trajao, to još pouzdano ne znamo.

Priča o Adamu i Evi i o jabuci se može metaforički prevesti. Mislim da se prije tu radilo o skupini prvih ljudi, a personificirani su u obliku samo Adama i samo Eve. Od te skupine su kasnije nastali ostali ljudi.
U stvarnosti, doslovno jedenje jabuke nije bio problem, nego nešto metaforički rečeno kroz tu jabuku i zmiju. Nešto nedopušteno je definitivno napravljeno od strane prvobitnih ljudi, pa su prognani iz rajskog vrta, jer su se izopačili.

Treba dokučiti što znači jabuka, zmija i prvi ljudski par.

Zanimljivo, DNK svih bića je zmijolika u obliku dvostruke zavojnice. A, tu se kriju neke nepoznate stvari. Npr. dokazano je da ljudi koji su primili transplantirane organe od drugih, mogu poprimiti sjećanja i osobnost koja su samo svojstvena davaocu, kao da je svijest transplantiranog tkiva sa davaoca prešla na primaoca. Možda DNK nosi u sebi svijest života i u njoj se pohranjuje svijest?

Zato značenje zmije može se protumačiti ne isključivo kao đavolje, nego kao neku borbu dviju zmija: jedna dobra i jedna loša. Obje su isprepletene jedna unutar druge. Obje nose neku svijest.
 
Mislim da je problem tu negdje 50/50 % što se tiče odgovornosti među spolovima.
Bibliju (niti ostale svete knjige) ne treba shvaćati doslovno. Čak ni svećenici je danas ne shvaćaju doslovno.
7 dana postanka je zapravo 7 vremenskih perioda. Sada koliko je svaki od tih perioda trajao, to još pouzdano ne znamo.

Priča o Adamu i Evi i o jabuci se može metaforički prevesti. Mislim da se prije tu radilo o skupini prvih ljudi, a personificirani su u obliku samo Adama i samo Eve. Od te skupine su kasnije nastali ostali ljudi.
U stvarnosti, doslovno jedenje jabuke nije bio problem, nego nešto metaforički rečeno kroz tu jabuku i zmiju. Nešto nedopušteno je definitivno napravljeno od strane prvobitnih ljudi, pa su prognani iz rajskog vrta, jer su se izopačili.

Treba dokučiti što znači jabuka, zmija i prvi ljudski par.

Zanimljivo, DNK svih bića je zmijolika u obliku dvostruke zavojnice. A, tu se kriju neke nepoznate stvari. Npr. dokazano je da ljudi koji su primili transplantirane organe od drugih, mogu poprimiti sjećanja i osobnost koja su samo svojstvena davaocu, kao da je svijest transplantiranog tkiva sa davaoca prešla na primaoca. Možda DNK nosi u sebi svijest života i u njoj se pohranjuje svijest?

Zato značenje zmije može se protumačiti ne isključivo kao đavolje, nego kao neku borbu dviju zmija: jedna dobra i jedna loša. Obje su isprepletene jedna unutar druge. Obje nose neku svijest.
Citala sam o tome nesto...
Ali pogle danasnji svijet i ljude... Mislim da je ovo oko nas najizopacenije do sad...
Sto nas tek ceka...
Ovo o borbi izmedu dviju zmija ima veze sa onim tekstom o savjescu... Samo savjest te sprijecava da ne odes "na drugu stranu"...
 
Mislim da je problem tu negdje 50/50 % što se tiče odgovornosti među spolovima.
Bibliju (niti ostale svete knjige) ne treba shvaćati doslovno. Čak ni svećenici je danas ne shvaćaju doslovno.
7 dana postanka je zapravo 7 vremenskih perioda. Sada koliko je svaki od tih perioda trajao, to još pouzdano ne znamo.

Priča o Adamu i Evi i o jabuci se može metaforički prevesti. Mislim da se prije tu radilo o skupini prvih ljudi, a personificirani su u obliku samo Adama i samo Eve. Od te skupine su kasnije nastali ostali ljudi.
U stvarnosti, doslovno jedenje jabuke nije bio problem, nego nešto metaforički rečeno kroz tu jabuku i zmiju. Nešto nedopušteno je definitivno napravljeno od strane prvobitnih ljudi, pa su prognani iz rajskog vrta, jer su se izopačili.

Treba dokučiti što znači jabuka, zmija i prvi ljudski par.

Zanimljivo, DNK svih bića je zmijolika u obliku dvostruke zavojnice. A, tu se kriju neke nepoznate stvari. Npr. dokazano je da ljudi koji su primili transplantirane organe od drugih, mogu poprimiti sjećanja i osobnost koja su samo svojstvena davaocu, kao da je svijest transplantiranog tkiva sa davaoca prešla na primaoca. Možda DNK nosi u sebi svijest života i u njoj se pohranjuje svijest?

Zato značenje zmije može se protumačiti ne isključivo kao đavolje, nego kao neku borbu dviju zmija: jedna dobra i jedna loša. Obje su isprepletene jedna unutar druge. Obje nose neku svijest.
vidi se da gledaš mišekove : na rubu znanosti
ta presađivanja organa bih zabranio ? najskuplji dio medicine a sašava uglavnom starce , jedini po meni koji je zaslužio je arsen dedić
osobno sam kod doktorice potpisao da nedam ni nokat da mi odrežu kad flipnem
nek ugrađuju rimčeve djelove nekom , ili japanske , kineske
 
Citala sam o tome nesto...
Ali pogle danasnji svijet i ljude... Mislim da je ovo oko nas najizopacenije do sad...
Sto nas tek ceka...
Ovo o borbi izmedu dviju zmija ima veze sa onim tekstom o savjescu... Samo savjest te sprijecava da ne odes "na drugu stranu"...
Najizopacenije do sad, a zivimo u najmijrnijem dobu od 2 svj. rata. U vecem dijelu svijeta je mir. Ako mislis da sada zivimo u najizopacenijem dobu, sto bi onda tek rekla prije nekih par sto godina unazad, gdje te bilo tko mogao silovati, ubiti, zapaliti i nikom nista. Samo nestanes, ljudski vijek je bio 30 godina u prosjeku. Zivimo u najljepsem i najmirnijem dobu u povijesti covjecanstva. To sto su bogatstva nejednako raspodijeljena po svijetu, tako je bilo i prije, samo daleko gore.
 
Najizopacenije do sad, a zivimo u najmijrnijem dobu od 2 svj. rata. U vecem dijelu svijeta je mir. Ako mislis da sada zivimo u najizopacenijem dobu, sto bi onda tek rekla prije nekih par sto godina unazad, gdje te bilo tko mogao silovati, ubiti, zapaliti i nikom nista. Samo nestanes, ljudski vijek je bio 30 godina u prosjeku. Zivimo u najljepsem i najmirnijem dobu u povijesti covjecanstva. To sto su bogatstva nejednako raspodijeljena po svijetu, tako je bilo i prije, samo daleko gore.
I dan danas je tako, samo ovisi gdje se nalazis ;)
 
Najizopacenije do sad, a zivimo u najmijrnijem dobu od 2 svj. rata. U vecem dijelu svijeta je mir. Ako mislis da sada zivimo u najizopacenijem dobu, sto bi onda tek rekla prije nekih par sto godina unazad, gdje te bilo tko mogao silovati, ubiti, zapaliti i nikom nista. Samo nestanes, ljudski vijek je bio 30 godina u prosjeku. Zivimo u najljepsem i najmirnijem dobu u povijesti covjecanstva. To sto su bogatstva nejednako raspodijeljena po svijetu, tako je bilo i prije, samo daleko gore.
Jao Max meni je tesko s tobom o ozbiljnim temama...
Nema to veze sa financijama...
 
Mislis da ne postoji "seksualna radnica" koja ne može razdvojiti musterije/sex i decka? Ono, shvatit posao kao posao?
Ženska nek ih ima 7 dnevno ajmo rec i onda dođe dečku i on oce seks misliš da će se njoj Dat nakon 7 ovih. Ili sad zamisli frajer ju jebe i shvati da ju je prije njega još 6 njih jebalo. Govorimo o tome da mu je cura prostitutka. Nije isto sad ko i ja ili bilo ko dođe kod neke po usluge jer znamo da joj dan nismo prvi, al nije nam cura pa ajd znas u šta se upuštatas, al da ti je cura nisam siguran bas da bi ti bilo svejedno da je 6 likova dnevno obradi i onda dođe tebi i ajd smilije se i sad si ti na potezu.
 
A i koji razlog bi imala da se nastavim ovime bavit u vezi, braku...
Mislim ako je do toga nisam se morala ni udavati....
Razumijem te.. Međutim gledajući baš dokumentarce o prostitutkama i obitelji sam isto vidio da postoje zene koje to rade kao i svaki drugi posao.. Ono, pozdravi muza, poljubi djecu i ode radit,, vrati se doma s namirnicama za kuhanje.. Bas me zanimalo tvoje misljenje o tome.. Ja trenutno mislim da bi ja mogao zivjeti s takvom zenom ako je prema meni dobra.. mislim,, ne znam kak bi bilo kad bi bilo, ali trenutno ne vidim problem u tome..
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh