Birtijaške čakule

Evo jebo me pas ludu sto se obracam nakon 3 miseca tebi budaletini al stari moj ti si puknut i to je to ... Patak mene ti nemos uvridit al meni je tebe tako zao .. bas mi bude nekad tesko ka i radi svih osoba poput tebe znaci ne ljutim se ni ista samo mi je zao i nadam se da ce ti jednog dana biti bolje da ces nac sebe u necemu i biti sretan.. eto to ti zelim od srca koliko god ti mene mrzis nema veze to nisu moji vec tvoji tereti i stvarno ti zelim svako dobro i istovremeno jebem mu grad i drzavu sto ne prepoznaje da ljudima treba pomoc,u Njemačkoj il Svedskoj bi vec prepoznali da ti treba pomoci i poduzeli bi sve da tako bude al tu smo di jesmo nazalost i tvoji problemi ce ostat samona forumu.. stvarno mi je zao.. pretuzno..
Osječam zahvalnost
 
Valjda zaboravljamo rijeci koje se nisu birale svjesno il nesvjesno stara moja meni je to bolesno kao i veceras ovo a ti pravdaj koga hoces i koliko hoces meni nisu ovo posla bistra u glavi a ti naravno mozes to shvatit i tako al realno je ovo bolesno u svakom smislu. Sta su vegani sad krivi i masaze ajde nema tu opravdanja samo odjel i dobra grupa terapijska i mozda za par godina dodje na svoje.. al je i tebe lako smantati 🤦‍♀️
U slobodi sam našao svu besmislenost pravdanja svih ostalih
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh