Birtijaške čakule

Patak... imaš sisatu i guzatu i još ponekog sa ovog foruma s kojima može se i nadrkati.
Zato ne brini. Sve je ok.
 
E sad sam sam vidio da si ti Patak tu well known member.
Znaci uredno, svakodnevno trkeljaš po ovom forumu i svoju nejebicu rješavaš samozadovovoljavanjem sa pojedinim forumašicama.
 
Evo jebo me pas ludu sto se obracam nakon 3 miseca tebi budaletini al stari moj ti si puknut i to je to ... Patak mene ti nemos uvridit al meni je tebe tako zao .. bas mi bude nekad tesko ka i radi svih osoba poput tebe znaci ne ljutim se ni ista samo mi je zao i nadam se da ce ti jednog dana biti bolje da ces nac sebe u necemu i biti sretan.. eto to ti zelim od srca koliko god ti mene mrzis nema veze to nisu moji vec tvoji tereti i stvarno ti zelim svako dobro i istovremeno jebem mu grad i drzavu sto ne prepoznaje da ljudima treba pomoc,u Njemačkoj il Svedskoj bi vec prepoznali da ti treba pomoci i poduzeli bi sve da tako bude al tu smo di jesmo nazalost i tvoji problemi ce ostat samona forumu.. stvarno mi je zao.. pretuzno..
Pa nije pretužno zašto da promatram da je pretužno Da težim svoj kratak život posvetiti sreči Onda ni spoznaja tuge i sreče nema smisla jedno bez drugoga
 
Evo jebo me pas ludu sto se obracam nakon 3 miseca tebi budaletini al stari moj ti si puknut i to je to ... Patak mene ti nemos uvridit al meni je tebe tako zao .. bas mi bude nekad tesko ka i radi svih osoba poput tebe znaci ne ljutim se ni ista samo mi je zao i nadam se da ce ti jednog dana biti bolje da ces nac sebe u necemu i biti sretan.. eto to ti zelim od srca koliko god ti mene mrzis nema veze to nisu moji vec tvoji tereti i stvarno ti zelim svako dobro i istovremeno jebem mu grad i drzavu sto ne prepoznaje da ljudima treba pomoc,u Njemačkoj il Svedskoj bi vec prepoznali da ti treba pomoci i poduzeli bi sve da tako bude al tu smo di jesmo nazalost i tvoji problemi ce ostat samona forumu.. stvarno mi je zao.. pretuzno..
Nemam razloga da te mrzim kad naučim voliti
 
Evo jebo me pas ludu sto se obracam nakon 3 miseca tebi budaletini al stari moj ti si puknut i to je to ... Patak mene ti nemos uvridit al meni je tebe tako zao .. bas mi bude nekad tesko ka i radi svih osoba poput tebe znaci ne ljutim se ni ista samo mi je zao i nadam se da ce ti jednog dana biti bolje da ces nac sebe u necemu i biti sretan.. eto to ti zelim od srca koliko god ti mene mrzis nema veze to nisu moji vec tvoji tereti i stvarno ti zelim svako dobro i istovremeno jebem mu grad i drzavu sto ne prepoznaje da ljudima treba pomoc,u Njemačkoj il Svedskoj bi vec prepoznali da ti treba pomoci i poduzeli bi sve da tako bude al tu smo di jesmo nazalost i tvoji problemi ce ostat samona forumu.. stvarno mi je zao.. pretuzno..
Što se tiče.pomoči tu vam ne mogu pomoči
 
Ja se naprosto tu moram ukljucit i na iznenadenje svih stati na stranu patka...
Patak je covjek koji se moze nazvati osebujan, ne razmislja o tome sto prica, zivi u svom svijetu... I to je ok dok nikoga ne dira...
I tada je bila rasprava gdje se patak iznervirao i rekao to sto nije bilo u redu nikako i vjerujem da je toga svjestan... Ali patak nije lik koji ce ti prvi uputit neku gadost tek toliko da privuce tvoju paznju ili da dobije zrnce podrske od ekipe pa se osjeti po prvi put u zivotu prihvaceno😅
Patak je lik koji tjera svoj film, zivi u svom svijetu i me dira nikoga prvi...
Eto ja to moram postovat...
Ne djeluje mi kao zavidna, podmukla, ogorcena osoba kakvih je realni budimo 95 posto foruma i ove teme....
Kao jedan od najcrnjih svjeznih primjera takvih podmuklih ljudi izdvojila bih vaginu Hobo...
E ta vaginica je bas bas podmukla... I zeli ti zlo.. A patak ne zeli zlo nikome... Zato mislim da ga moramo pustit da trkelja sta vec trkelja jet realno trkeljaju i ostali pa im nitko ne brani...
 
Samo poruka dežurnom na ovom forumu....Patak.
Smiri se. Možda ce ti se posreciti da i sretneš osobu s kojom s možeš pojebati.
S osobama s kojima se prepucavaš preko foruma sigurno se neces pojebati.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh