Birtijaške čakule

Vi tu znate moje stavove o svim aktualnim temama, a mnogo ljudi se ne slaze sa mnom... I ovako nesto je malo preriskantno... Izlagati se ovdje a onda pustati nove sa foruma...
 
Kao i svaki vikend ljeti, nalazio sam se u trajektu za Brac. ''Dug'' i dosadan put do svog mjesta cinio mi se da traje vjecnost. Taj dan sam stigao ranije na otok, a posto je bio opet jedan od onih dana kad se ne moze zivjeti od vrucine, cim sam stigao i pozdravio sve koje moram, pobjegao sam glavom bez obzira na more. Na svoje omiljeno mjesto na plazi. Sam, daleko od sviju i pogleda ostalih. Turisti nisu znali za takva skrovita mjesta, ili mi se bar cinilo. Uletio sam u more, ne misleci ni sekunde koja ce me temperatura docekat. Iako je bilo malo hladnije, otplivao sam svoju rutu i na povratku ugledao da se oko mojeg mjesta suljaju tri osobe. Nisam ni slutio sta ce me docekati kad se vratim. Dok sam izlazio, skoro sam pao nazad u more kad sam vidio docek, tri ljepotice jedna do druge, u toplesu leze par metara od mene. Pokusao sam ostati smiran i ravnodusan, ali moju kita nije. U mokrim i pripijenim hlacima jasno se ocrtavao obris poludignute kite. Vratio sam se do svog mjesta i pokusao ne buljiti u tri para predivnih, kremama namazinh grudi. Sve je ostalo na pokusaju. Dok su lezale i przile se na suncu, moji pogledi su postali sve prodorniji. Cure su naravno primijetile moje poglede i pokrenule pricu. U samom upoznavanju upamtio sam jedno ime, Ivana. Nakon par minuta druge dvije cure su se nastavile suncati, a Ivana je sjela nasuprot mene. Dok smo pricali pogled mi je sarao od njenog lijepog lica, bademastiih ociju, savrsenih grudi i bradavica koje su malo nabrekle, kao da traze i zovu za dodir, do njenih prepona gdje se jasno nazirala njena obrijana mackica. Rekla mi je da su dosle iz Istre, na godisnji odmor, i da su se htjele maknuti od svih. Iznajmile su apartman nedaleko od 'mog' mjesta na plazi, i da im je putem na otoku nesto s autom nije bilo u redu. Bilo je tu jos dosta price, ali sva koncentracija je otisla u moje medunozje. Pokusavao sam koliko toliko sakriti erekciju, da se ne primjeti. Kad vec nisam mogao izdrzati, jer sam mislio da ce mi kurac eksplodirati, ponudio sam se da pogledam problem s autom. Iako nemam pojma o autima, samo da maknem malo misli na stranu. Otisli smo ja i Ivana sami do apartmana i auta. Nakon sat vremena mog 'popravljanja i gledanja' nisam nista napravio. Bio sam mokar od vrucine i crn od auta te sam je zamolio da se istusiram u njihovom apartmanu. Dok je sjedila u sobi u svom oskudnom kostimicu, ja sam se nasao u tus kabini. Bila je ogromna, da troje ljudi najmanje stane. Odmah su mi prljave misli prosle kroz glavu, tri prijateljice gole pod tusem. Voda je potekla, a moja ruka je vec pocela natezati nabrekli kurac. Nisam ni shvatio da me svo to vrijeme Ivana promatra na vratima. Stajala je tiho, s jednom rukom stezala bradavice, dok joj je druga rula bila u gacicama. Nekoliko trenutaka kasnije zacuo sam neku buku, okrenuo se i ugledao nju, golu, ulazi pod tus. Bez rijeci klekne na tvrde plocice, obujmi rukama moje guzove i priblizi svoje usne mojoj batini. Lagano ga pocne ljubiti po glavicu, sa strane, spusti se do jaja te ih stavi u usta. Imao sam osjecaj da cu svaki tren ispaliti kad mi je pocela lagano lizati jaja pa kurac. Nisam mogao docekati pa sam je ulovio za glavu i namjestio da ga pocne pusiti. Pusila ga je strastveno i duboko, do kraja, dok su joj prsti klizili prema vreloj pickici. Vidio sam da se nabija na svoje prste, dok ga pusi, te me to joj vise uzbudilo. Da ne ostane na tome, podigao sam, ugasio vodu i rekao da nas odvede u krevet. Putem smo se ljubili i dirali, jedva dosli do kreveta. Bacila me leda na mekanu posteljinu , i dovela mi svoju uzavrelu picku na lice. Sjela mi je na usne, a iz mene je izletio jezik ravno u njenu rupicu. Nabijala se na njega, trljala, stenjala. Prsti su lagano masirali njenu guzu, i nedugo nakon jedan je usao u nju. Ivana se spustila malo dolje i opet ga pocela usisavati u svoju prelijepa usta, stenjajuci dok joj jezik vrti klitoris i vlazi vrelu picku. Njeno stenjanje se sve vise pojacavalo, te sam osjetio da se blizi svrsavanju.
Pojacao sam ritam, ukrutio jezik i poceo je sve jace i jace nabijati na njega. Prsti su mi vec duboko bili u njenoj guzi. Klizio sam po klitorisu kad sam osjetio da se pickica pocela stezati, guza njihati u ritmu orgazma, a stenjanje je pocelo biti lagano vristanje. Ostala je tako nekoliko sekundi, sva vrela i vlazna na meni. Okrenula se zatim naglo i stavila mi grudi na lice. Uzela je kurac i nabila se na njega. Bila je pohotna, napaljena, a moj kurac jedva cekao uci u nju. Skakala je po njemu tako da grudi plesale i moj jezik ih je lovio po zraku. Nabijala se i trljala o moje tijelo. Prilblizavali smo se vrhuncu. Nisam htio svrsiti prije nego osjetim i drugu rupicu. Maknuo sam je sa sebe i doveo na rub kreveta. Dignuo joj nogu na rame i vidio njen pogled koji moli da udem u nju. Usao sam lagano u nju, izazivajuci je da poludi. Polako sam pojacavao ritam, a ruka mi je bila na njenom klitorisu. Trljao sam ga, vrtio, lizao prste i opet ga drazio. Osjetio sam opet stezanje picke, ovaj put oko moga kurca. Kao da ce ga zdrobiti. Vristala je od orgazma, tijelo se krivilo, a prsti su joj stipali bradavice. Tako pohotna izvadi moj kurac i okrene mi guzu. Naslonila se na krevet i rekla da je jebem u drugu rupicu. Rasirila je noge i docekala moj kurac. Usao sam jako, naglo, a ona je samo zastenjala. Uzivala je, uzivao je i moj kurac u njoj. Nabijali smo se, ona je stenjala, krevet skripao. Ruka joj je bila na picikici masirajuci klitoris. Jebali smo se divlje. Rekla je da zeli da joj napunim dupe. Nije proslo dugo i ta joj se zelja ostvarila. Stenjali smo zajedno dok su se moja jaja praznila u njoj. Izvadio sam ga, legao kao pokosen,spreman na novi tus. Ona je prisla, poljubili smo se, i rekla da moramo ovo ponoviti, ali i s frendicama ;)
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh