Birtijaške čakule

Jednom sam pričao s jednom našom maserkom kod koje češće odem, kaže ona da ne kuži zašto ove cure bez sisa reklamiraju body-to-body kad ga nemaju s čim napravit :D Pa sam joj baš ispričao o toj Ukrajinki koja je sve što cure uglavnom rade sa sisama radila s dupetom, i to jednako dobro, ako ne i bolje. Treba znat radit s onim što imaš, jel ^^
Definitivno... A cuj to, pa postoje i manje sise, neki vole manje.. Body je klizanje cijelim tijelom, ne samo sisama
 
Da promijenim temu malo: koja je najgluplja stvar koju ste rekli/napravili tijekom seksa ili doživjeli da netko kaže/napravi? :D
 
Za sebe ne znam, ali mi je glupo ono ispitivanje jel ok, jel dobro, jel mi zgodan, jel dobar kurac i te fore... To mi smijesno
Haha da to i je meni blesavo. To baš je smiješno. A neki to vole, štaš. Svatko ima svoje veselje ^^ Bio sam s jednom curom koja je doslovce svaki put kad bi svršila rekla: "Sad". Ne znam zašto, kao valjda za svaki slučaj, da se zna :D
 
A jednom mi je jedna, danas poznata hrv. mlada glumica, s kojom sam imao neku kratku aferu, za vrijeme pušenja, jer je mislila da mi ne paše, digla glavu i rekla: "I really suck at blowjobs" :D :D :D
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh