Birtijaške čakule

A i danas bolje je pitanje kaj nije kancerogeno, jos je meso valjda na najmanjoj ljestvici kancerogenog, kaj mislis kaj je u vodi kojunpijes, flasiranim sokovima, zraku koji udises, dosta je samo kaj svi zivi aparati zrace oko tebe.
 
A što reći za "ekološku proizvodnju povrća i voća" onih poljoprivrednika oko Plesa...
Cjelokupna poljoprivreda se bazira na brzom prirastu i još bržoj zaradi i nema više zdrave hrane, postoji samo nezdrava i ona manje nezdrava.
 
Potrosila sam hrpu para u ovih skoro dvije godine da mnoge od njih spasim sigurne smrti.. A kako sam spasila pse i macke, bilo bi nelogicno od mene da pojedem svinju ili kokos.. Zivot je zivot
Go vegan onda ko i ja 😂.. 8 godina ni jaja ni sir ni meso ni mlijeko ni ista od zivotinja. Ima spize razne za zamjenu proteina. I ja treniram i nista mi ne fali u spizi i kuham jednom dnevno bez iznimaka. Probaj, jednom mjesec il par bas skroz bez icega
zivotinjskog podrijetla, bas bas vege vec si napola puta stigla 😉
U svakom slucaju do toga svatko mora doc sam, al lipo je cut da jos netko ne jede meso makar i godinu dana 🤗
 
Dobro jutro radni narode!! Kako ste, čitam, jedna ostavljena, druga želi dijete, Sombrero nevjeran ko i Ventura, pa jbt, morat cu psihica posjetiti od drame...😜
 
Go vegan onda ko i ja 😂.. 8 godina ni jaja ni sir ni meso ni mlijeko ni ista od zivotinja. Ima spize razne za zamjenu proteina. I ja treniram i nista mi ne fali u spizi i kuham jednom dnevno bez iznimaka. Probaj, jednom mjesec il par bas skroz bez icega
zivotinjskog podrijetla, bas bas vege vec si napola puta stigla 😉
U svakom slucaju do toga svatko mora doc sam, al lipo je cut da jos netko ne jede meso makar i godinu dana 🤗
Pokusat cu makar ce biti tesko jer obozavam mlijeko i sve mlijecne proizvode, ali citala sam dosta o tome i znam da kravlje mlijeko nije namijenjeno ljudima...
 
Pokusat cu makar ce biti tesko jer obozavam mlijeko i sve mlijecne proizvode, ali citala sam dosta o tome i znam da kravlje mlijeko nije namijenjeno ljudima...
Nisam pobornik izbjegavanja i odricanja od mesa i mislim da smo genetski već "određeni" da ga konzumiramo, ali nikome ne oduzimam pravo da ima drugačije mišljenje pa da izbjegava meso ili da ga izbacilo iz prehrane.
Obožavam sireve, što intenzivnijeg mirisa to bolje, ali definitivno mlijeko izbjegavam (i smeta mi). Da li postoji među "sisavcima" iti jedna vrsta koja sisa duže od godinu dana????
 
Nisam pobornik izbjegavanja i odricanja od mesa i mislim da smo genetski već "određeni" da ga konzumiramo, ali nikome ne oduzimam pravo da ima drugačije mišljenje pa da izbjegava meso ili da ga izbacilo iz prehrane.
Obožavam sireve, što intenzivnijeg mirisa to bolje, ali definitivno mlijeko izbjegavam (i smeta mi). Da li postoji među "sisavcima" iti jedna vrsta koja sisa duže od godinu dana????
Ne postoji,covjek je jedini koji pije mlijeko poslije dojenacke dobi..Ja ne kuham pa mi je to bila zamjena za meso, volim sireve, pudinge, jogurte sa zitaricama...
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh