Birtijaške čakule

Uska haljinica



Došla sam u arena centar,sjela sam u kafić leggiero.Na sebi sam imala kratku crnu haljinicu a ispod nisam imala nista.Čekam tajanstvenog muškarca o kojemu nisam ništa znala osim da če na sebi imati traperice i crnu majicu.Naručila sam kavu i nasmijala se konobaru.On nezna da sam ispod gola ,nitko ništa nezna .To je tajna .Netko je sjeo blizu mene za stol .To je on,Došao je.



Nasmijala sam se i lagano ga gledala.Kava je došla mi.kada je otišao konobar širila sam noge i pokazivala mu kako sam gola ,nemam tangice.Nekako me privlačio ,htjela sam s njim se poseksat u wcu .Neznam dali i on to želi.Nesmijem ići do njega takav je bio dogovor pa ću mu poslat sms poruku.



Hej nadam se da ti se bar malo sviđam.tako sam vlažna i željna dobrog seksa sa tobom ako si za to i ti ,ajmo se poseksati u wcu.Spremna sam :)

Nije ništa odgovorio.Gledao me je samo_Odjednom mi zazvoni mobitel ,dobila sam poruku u

kojoj je pisalo :

Itekako,jako si zgodna mala plava plavuša ,baš sam napaljen na tebe .Tako te želim skinuti i pojebati u wcu.Ajmo ,polako...

Platio je račun a onda smo se našli u muškom wcu.Pazila sam da me netko ne vidi.Zaključali smo se.



Bez imalo riječi sve je krenulo .Naše usne su se spojile dugo smo se ljubili.Skidali smo jedan drugoga.Ubrzo smo bili goli.

Prstenjačio me je a ja sam njegov kurac drkala.Bio je tako tvrd i spreman za moju vlažnu pičkicu usku.Ali ne još....tako ga želim u usta staviti.

Kleknula sam i stavljala ga duboko u moja usta mmmm tvrda kurčina.

Pušila sam ga par minuta .



Seks nije dugo trajao ali bilo je lijepo.Jednostavno nije mogao izdržat ,eksplodirao je u uskoj pičkici.Naguzila sam se .Jebao me je polako a onda sve brže i brže.Trudila sam se biti tiha kao i on.Jebao me je mmmm.Odjednom izvadio ga je van i svršio je na mojoj guzi.

Dok smo se oblačili i dok sam ja brisala njegovu spremu sa moje guze mislila sam kako je seks sa strancem bio lijep ali šteta što nije duže trajalo.



Svakako to će biti u mojem sjećanju :)
Dobraaa, uvijek volim ove avanturisticke...
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh