Birtijaške čakule

Ja neidem kod ijedne ako nisam procito recenzije I to jako dobro, jos dok nisam dosao u hrvatsku na godisnji, pratio sam na forumu dosta dugo o viky, i to su bile ne dobre nego predobre recenzije I nisam tad jos bio aktivan na forumu,ali pratio sam dugo,hvala svima koji su je hvalili, jer bez toga nebi se nikad niti druzio s viky
Tak sam i ja otišao kod Viki jel je imala dobre recenzije
 
Pa nisi ti al neće direktno pisat da se jebe za pare i šta da murijak vidi oglas i dođe je hapsit ovako stavi kao masaze picke materine. Al sk je Masaza onda uglavnom sam pare izvuku a ne jebes
Hvala što mi objašnjavaš,ali nije mi prvi put,na ovom oglasniku ima dobrih guza,i sisa,samo puno traže.Pitam koliko pola sata ,kaže 400kn.Ok.Ja dođem kod dotične dame ,kad ono s vrata me skida i krene oralno ja u šoku,kad ono požurivanje i za 10 min gotovo.Ako platim pola sata onda želim toliko i j....
 
Hvala što mi objašnjavaš,ali nije mi prvi put,na ovom oglasniku ima dobrih guza,i sisa,samo puno traže.Pitam koliko pola sata ,kaže 400kn.Ok.Ja dođem kod dotične dame ,kad ono s vrata me skida i krene oralno ja u šoku,kad ono požurivanje i za 10 min gotovo.Ako platim pola sata onda želim toliko i j....
Tak sam ja bio u Novoj galeriji i platio 500 kn i isto me požurivala i još oral sa kondomom užas
 
Eto za kraj:
Danas zavrsava moj godisnji, ma bilo je precedent ne samo u vezi viky nego cijeli godisnji, zabave, partijanje,plaze itd.
Da se zahvalim svima koji su pisale odlicne recenzije o viky, a posebno da se zahvalim ninji jer on je najbolje pisao o njoj
Od sutra necu vise biti aktivan na forumu nego samo pasivan
Zasto cu biti samo pasivan:
1.necu biti u hrvatskoj
2.bit cu pasivan i naravno pratit recenzije ,preporuke itd.
Ja dolazim opet na godisnji za nekih 6 mjeseci I nikad se nezna, mozda bude recenzije i preporuke da su slicne viky ili cak bolje, uglavnom kod koje budem isao opet u hrvatskoj kad dodem na godisnji nadam se da ce se naci slicnoj viky
Eto za 6mjeseci se vidimo,a ninjo legendo bit cemo u kontaktu, morat ces doci jednom kod mene i da probas kod koje ja idem, imam samo jednu kod koje idem ali za prste polizat

See u again
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh