Birtijaške čakule

Eto za kraj:
Danas zavrsava moj godisnji, ma bilo je precedent ne samo u vezi viky nego cijeli godisnji, zabave, partijanje,plaze itd.
Da se zahvalim svima koji su pisale odlicne recenzije o viky, a posebno da se zahvalim ninji jer on je najbolje pisao o njoj
Od sutra necu vise biti aktivan na forumu nego samo pasivan
Zasto cu biti samo pasivan:
1.necu biti u hrvatskoj
2.bit cu pasivan i naravno pratit recenzije ,preporuke itd.
Ja dolazim opet na godisnji za nekih 6 mjeseci I nikad se nezna, mozda bude recenzije i preporuke da su slicne viky ili cak bolje, uglavnom kod koje budem isao opet u hrvatskoj kad dodem na godisnji nadam se da ce se naci slicnoj viky
Eto za 6mjeseci se vidimo,a ninjo legendo bit cemo u kontaktu, morat ces doci jednom kod mene i da probas kod koje ja idem, imam samo jednu kod koje idem ali za prste polizat

See u again
 
Eto za kraj:
Danas zavrsava moj godisnji, ma bilo je precedent ne samo u vezi viky nego cijeli godisnji, zabave, partijanje,plaze itd.
Da se zahvalim svima koji su pisale odlicne recenzije o viky, a posebno da se zahvalim ninji jer on je najbolje pisao o njoj
Od sutra necu vise biti aktivan na forumu nego samo pasivan
Zasto cu biti samo pasivan:
1.necu biti u hrvatskoj
2.bit cu pasivan i naravno pratit recenzije ,preporuke itd.
Ja dolazim opet na godisnji za nekih 6 mjeseci I nikad se nezna, mozda bude recenzije i preporuke da su slicne viky ili cak bolje, uglavnom kod koje budem isao opet u hrvatskoj kad dodem na godisnji nadam se da ce se naci slicnoj viky
Eto za 6mjeseci se vidimo,a ninjo legendo bit cemo u kontaktu, morat ces doci jednom kod mene i da probas kod koje ja idem, imam samo jednu kod koje idem ali za prste polizat

See u again
Drago mi je da sam ti pomogao oko Viki
 
Zaljubili se. Ovaj plati kurvi 5x vise nego traži hvali se ko da je oslobodio Vukovar 95. Ovaj drugi zaljubljen, al ne zna da je zaljubljen. Zato sam ja bio reko da nije to za njih jer ne shvaćaju šta rade .
Ja nisam zaljubljen nego stvarno cura se trudi da te zadovolji a ne ko neke samo da svršiš i ideš doma
 
Kaj je Venti pa ti si prije stalno spominjo na forumu Viki jel tako?
Au sine pa ti se bodeš. Kad je on spominjao Viki? Nadi mi njegov post di je spominje osim tu šta je pitao dokle vise i sto je možda jednom spomenuo da je bio kod nje. Ti si taj koji svaki post viki. Da dođe lik s temom ne znam žena mi neda picke šta ds radim ti bi reko Odi do viki. Da dođe stariji čovjek i pita šta da uzme za poetenciju ti bi rekao Odi do viki ima da ti se odma digne itd
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh