Birtijaške čakule

Onako, hipotetski razmišljanje.
Baš razmišljam o talibanima kako su oni fino riješili problem sa ženskima i tako se spasili.
Sada kada su ušli u Kabul, svaki od njih može po 4 žene službeno jebati.
I to čak i curice od 14, 15 godina. Super rješenje.
Poligamija vodi raspadu zajednice: ako alfa otme žene od mlađi muškaraca, mladi muškarci su sklobnijij nasilju.opće je poznato da se mladić smiri kad ima stalnu curu.
 
Poligamija vodi raspadu zajednice: ako alfa otme žene od mlađi muškaraca, mladi muškarci su sklobnijij nasilju.opće je poznato da se mladić smiri kad ima stalnu curu.
Nope, pogrešano razmišljanje. Talibani su alfa, a ovi koji su utekli (prepustili im svoje žene) će doći u Evropu i ovdje će krenuti sa istom praksom kao i talibani.
Samo ćorav i lud ne vidi da je sve dogovoreno da se Evropa uništi.
Slijedi novi izbjeglički val. Samo u Iranu ima skoro 3 milijuna izbjeglih Afganistanaca spremnih da idu dalje.
A onda će svaki imati po 4 evropske žene.
 
Nope, pogrešano razmišljanje. Talibani su alfa, a ovi koji su utekli (prepustili im svoje žene) će doći u Evropu i ovdje će krenuti sa istom praksom kao i talibani.
Samo ćorav i lud ne vidi da je sve dogovoreno da se Evropa uništi.
Slijedi novi izbjeglički val. Samo u Iranu ima skoro 3 milijuna izbjeglih Afganistanaca spremnih da idu dalje.
A onda će svaki imati po 4 evropske žene.
Nažalost....
 
Najebali smo, za narednih 50-100godina bice vecina islamskih zemalja, a nasi vode psa na lancu u setnju umjesto da jebu cure i prave dijecu.
Moje razmisljanje, mozda se mnogi ne sloze sa mnom
 
Na, ti pa čitaj.
Ovo je i više nego indikativan primjer što se događa:

Najčešće davano ime novorođenoj djeci u Londonu 2019:
1. Muhammad (692)
2. Noah (667)
3. Leo (537)
4. Alexander (524)
5. Oliver (506)
6. George (481)
7. Adam (447)
8. Arthur (465)
9. David (415)
10. Daniel (383)
Gradonacelnik Londona je Indijac.

Vozim cesto za GB, samim time evo i sad idem gore, nocas sam u GB, ekipa nije normalno klliko ima indijaca i arapa.
Svi gradovi su okupirani njima. Da ne pricam o migrantima koji zele tek gore.
Preplavili su vec pola evrope.
 
Nope, pogrešano razmišljanje. Talibani su alfa, a ovi koji su utekli (prepustili im svoje žene) će doći u Evropu i ovdje će krenuti sa istom praksom kao i talibani.
Samo ćorav i lud ne vidi da je sve dogovoreno da se Evropa uništi.
Slijedi novi izbjeglički val. Samo u Iranu ima skoro 3 milijuna izbjeglih Afganistanaca spremnih da idu dalje.
A onda će svaki imati po 4 evropske žene.
krivo razmišljanje: nakon nekog vremena tiraninu se reže grkljan.
izbjeglice odvajkada su prvenstveno mladi muškarci. razlog je jednostavan: mobilniji su i mogu svugdje spavati. žene i obitelji nemaju tu mogućnosti.
seobe naroda su uvik traumatične. jebiga. nije prvi put u povijesti.
a evropa? ništa ne traje vječno.
 
zakon poput šerijata (vrlo nasilan zakon) je ishod društva gdje je poligamija norma. kad kažen poligamija ne mislin da jedan jebe više ženski nego da jedan zakonom ima više supruga. takva zajednica jedino se može održacati vrlo nasilnim zakonima: ne triban objasniti zašto.
 
Haha pa jebote jesi i ti pokusao dns kod Escose? Ja trebao u 21 40 bit, u 21 15 javlja da ne radi vise.
Ma izvoza me. Prvo kaže u 23.15 da je free ja reko dobro onda posalje listu usluga cijene i extra usluge. I piše jel može u ponoć i 40 ja reko da. Kaže dobro čekam te u ponoć i 40 i kao 1h okej. Kao potvrdi mi još unutar 60 min i dobro prođe 60 min ja u 20 njoj pisem da potvrđujem. I u 21.15 mi piše promjenili se njoj planovi ne radi vise. Pito je poslje kad je sutra nis nije odg. Onda ne radi valjda vise i ide Ca iz zg a ja shvatio da ne radi taj dan vide 🤔. Jučer msm da je radila do 4 ujutro ak se ne varam
 
Ma izvoza me. Prvo kaže u 23.15 da je free ja reko dobro onda posalje listu usluga cijene i extra usluge. I piše jel može u ponoć i 40 ja reko da. Kaže dobro čekam te u ponoć i 40 i kao 1h okej. Kao potvrdi mi još unutar 60 min i dobro prođe 60 min ja u 20 njoj pisem da potvrđujem. I u 21.15 mi piše promjenili se njoj planovi ne radi vise. Pito je poslje kad je sutra nis nije odg. Onda ne radi valjda vise i ide Ca iz zg a ja shvatio da ne radi taj dan vide 🤔. Jučer msm da je radila do 4 ujutro ak se ne varam
Ja jucer nisam mogo nikako a dns me isto jebala s terminima, ma ocito je vidila da je navala pa bira ili kaj ja znam
 
Jebote ak pocne u 17 30 i do 4 ujutro, nahombla se onda ona, al bar zna za kaj ak joj sva lova ostane :)
Ma ne ostane joj ak radi prek agencije. Njima navodno daju 30-50%. Neke rade Plate agenciji jer ih agencija štiti onda aigurno imaju bodyguarde i da dođe neki pijanac narkoman i radi probleme dođe lik istambura ga ne zna kak se zove . Da radi sama i da joj dođe tak neki lik šta bu ona sama s njim, a policiju ne može zvat jer je ilegalno . Ne može ništa osim izmislit ds joj upao u stan i nadat se da se policajac ili njegovi prijatelji ne bave ovim hobijem jer ako se bave prepoznat će je pa će bit šta je lagala Itd . Dobro sad ovo je najgorje scenarij. (A jesam ga zakomplicirao u pm)
 
Ma ne ostane joj ak radi prek agencije. Njima navodno daju 30-50%. Neke rade Plate agenciji jer ih agencija štiti onda aigurno imaju bodyguarde i da dođe neki pijanac narkoman i radi probleme dođe lik istambura ga ne zna kak se zove . Da radi sama i da joj dođe tak neki lik šta bu ona sama s njim, a policiju ne može zvat jer je ilegalno . Ne može ništa osim izmislit ds joj upao u stan i nadat se da se policajac ili njegovi prijatelji ne bave ovim hobijem jer ako se bave prepoznat će je pa će bit šta je lagala Itd . Dobro sad ovo je najgorje scenarij. (A jesam ga zakomplicirao u pm)
Napravi kratki film skoro, poznavajuci nasu policiju, istamburali bi je i otisli.
 
Ma izvoza me. Prvo kaže u 23.15 da je free ja reko dobro onda posalje listu usluga cijene i extra usluge. I piše jel može u ponoć i 40 ja reko da. Kaže dobro čekam te u ponoć i 40 i kao 1h okej. Kao potvrdi mi još unutar 60 min i dobro prođe 60 min ja u 20 njoj pisem da potvrđujem. I u 21.15 mi piše promjenili se njoj planovi ne radi vise. Pito je poslje kad je sutra nis nije odg. Onda ne radi valjda vise i ide Ca iz zg a ja shvatio da ne radi taj dan vide 🤔. Jučer msm da je radila do 4 ujutro ak se ne varam
Jura ovo su prave drame...ako dođe u St dobit će kurcem po čelu...
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh