Birtijaške čakule

Ako odeš na seeking odma ćeš bit ka ovi na slici i naći ćeš takvu žensku koja će te zgrabiti za kravatu.seeking je za one starije likove šta rade u firmama u uredima i idu na tim bilding sranja (to se na slici vidi)
 

Prilozi

  • Screenshot_2021-08-20_075343.jpg
    Screenshot_2021-08-20_075343.jpg
    282,4 KB · Pregleda: 9
Dječački san ispunjen imati 3 s 2 ženske .istovremeno. Sad idući popravljat milf susjedi vodovod pa da ona plati to strastvenim seksom🤔🤣🤣. I neki grupnjak sa što vise žena. To su 2 iduće neostvarene želje, al bojim se i teško izvedivo
 
Au , pa ti puno para trošiš na to. Mislim da je jeftinije ici autom. Jednom mi se dogodilo potrgao iz novog zg u Dubravi a noć bila oko 22 h
I dogovorim ja dođem na lokaciju ne javlja se . Odem na plavi provjerit broj da nisam kriv zvao jer sam zvao taj dan vise oglasa, al uglavnom se nisu javile i ništa . Čekam 10 min ništa 15 ništa. Nakon 20 min ja u auto odem doma . Bilo već negdje 23 . Od 22.20-22.40 tamo ceko . Doma malo TV gledo . I u ponoć i 20 dolazi poruka sorry došao gazda po stanarinu sada sam slobodna do 2 radim. Možeš doci. Malo mi sumjivo da bi gazda bas u 22.20 dolazio po stanarinu eto nije mogao prije al dobro i poslje mi se nije dalo ici.
 
Dječački san ispunjen imati 3 s 2 ženske .istovremeno. Sad idući popravljat milf susjedi vodovod pa da ona plati to strastvenim seksom🤔🤣🤣. I neki grupnjak sa što vise žena. To su 2 iduće neostvarene želje, al bojim se i teško izvedivo
Bravo Jura vidim da si uživao pročitao sam tvoju recenziju ja sam davno na p.o. bio sa 2 cure i isto mi bilo super ali ja sam ipak manje platio 600 kn za pol sata .Sad bi trebao još Sigicu pojebat jelda ?
 
Sad kad ninja počne zarađivat prodajom kodova za Bolt 🤣🤣. Pa onda proba svaku s ege i napise Recenziju za svaku. Mada taj ege još ima gemmu tamo. Čudi me da to nisu update, a ženska nije u zg kolko znam
 
Bravo Jura vidim da si uživao pročitao sam tvoju recenziju ja sam davno na p.o. bio sa 2 cure i isto mi bilo super ali ja sam ipak manje platio 600 kn za pol sata .Sad bi trebao još Sigicu pojebat jelda ?
Da si bio s njima 1h platio bi vjv vise . Meni pol h premalo. Pol h uzmem jedino kada idem na plavi do neke nove. Da sada dođe neka nova onda bi uzeo pol h. Ove Latine 1h uglavnom . Jedino nisam Ukrajinku/ruskinju probao još mislio jesam escose, ali utekla ta. Budem valjda i nju ako se vrati
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh