Birtijaške čakule

Jer ti si mozda zamisljao recimo moju osobnost drugacije nego sto je u zivo... I pokvari ti se dojam.. Ili takoder ostvaris ono sto zelis i vise te ne intrigira
Ima tu dosta faktora i slazem se sa ovim sta kazes. Nitko nema iste afinitete. Nekom ce se svidat tvoj stav, nekom nece, 97% ljudi ce se nalozit na tvoje atributivne dijelove tijela, nekom ce se svidat sta tipkas tu po forumu, a neko ce ti pricat kako je sve divno krasno samo da dobije ono sta svaki muskarac zeli, a ne moze podnjet
 
Somy ja sam razmisljala o tome kako je nasa ljubav carobna preko zice (kako bi rekao patak) i da cemo si sastankom samo pokvariti dozivljaj platonske iskrene ljubavi. Npr ja sam vasa kraljica, a vi moj sombi. Ako se zaista vidimo postat cemo drugi stvarni ljudi a ponekad je masta bolja od stvarnosti....
Nemoj se izvačiti, drži se obečanja
 
Ima tu dosta faktora i slazem se sa ovim sta kazes. Nitko nema iste afinitete. Nekom ce se svidat tvoj stav, nekom nece, 97% ljudi ce se nalozit na tvoje atributivne dijelove tijela, nekom ce se svidat sta tipkas tu po forumu, a neko ce ti pricat kako je sve divno krasno samo da dobije ono sta svaki muskarac zeli, a ne moze podnjet
Ma samo da zna nešto na kašiku skuhat pa nitko nije savršen
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh