Birtijaške čakule

Nemoj me provocirati s njim, mene poznaš, njega ne poznaš, i sad ti je on draži. Točno me ponižavaš. Uzmi si ga i nek ti on dolazi svaka dva tjedna.
Nisam ja rekla da mi je drazi ali nemas ga zasto podcjenjivati. Isto kao sto nemas meni sta govoriti s kim cu se naci na kavi, nisi mi ni muz ni otac, a ni otac mi to ne bi rekao:)) Nitko tebe ne podcjenjuje, samo moras znati gdje ti je mjesto...
 
Pa normalno. Ti ako imas neki svoj kriterij, ides po svom. Ne ide nikad nista na silu. A mozda ako Venturici pruzis apsolutni GFE onda mozda prodje.😁
Ovo je zajebancija, ja imam svoj privatni zivot kad zatvorim vrata stana o kome nitko nista ne zna i nece saznati. Ali stvaru treba postaviti na svoje mjesto.Ventura je drag, korektan i simpatican decko
 
Ovo je zajebancija, ja imam svoj privatni zivot kad zatvorim vrata stana o kome nitko nista ne zna i nece saznati. Ali stvaru treba postaviti na svoje mjesto.Ventura je drag, korektan i simpatican decko
Dobro, on je u grdoj situaciji ako osjeca neke emocije ili cak vise od toga, pa se automatski javljaju ljubomorne reakcije.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh