Birtijaške čakule

Ne znam kakav sam ja klijent ako smo prijatelji s foruma. I ti si na forumu u privatnom životu. Ako nismo prijatelji onda mi ovo ništa nije stvarno i sve je gluma.
 
Mi jesmo prijatelji ali ja radim svoj posao, i to ga radim dobro. Prijatelji ne uvjetuju. Ja imam jos 4 klikenta koji mi svaki tjedan dodu, kuzis? I od toga 2 su s foruma, zabrij da mi oni uvjetuju😂
 
Mi jesmo prijatelji ali ja radim svoj posao, i to ga radim dobro. Prijatelji ne uvjetuju. Ja imam jos 4 klikenta koji mi svaki tjedan dodu, kuzis? I od toga 2 su s foruma, zabrij da mi oni uvjetuju😂

Dobro, njih si znala od prije. Ne uvjetujem ništa, gledam samo kako ćeš reagirati, da li bi ti bilo žao da ne dođem opet ili ti je svejedno.
 
Pitam za privatno, da li bi ikad nešto radila s mnom pola sata, sat vremena a da to ne smatraš posao ili usluga. Ljubljenje, šetnja, kava.
To nije za tvoje dobro. Vjeruj mi. Ti nju gledas vise od nekakvog prijateljstva kako ti to zoves ali nemas obostrano s druge strane i ako ti zelis ovo ti ces se jos vise zaljubit
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh