Birtijaške čakule

Kakva je ovo patetika?
Nema me sat vremena i kurva drzi predavanje o moralnim i zivotnim vrijednostima??
Ventura, radi sta god ti dusa zazeli..sto te cini sretnim
 
Venty ja ti mogu samo to reci kao osoba koja ima puno zivotnog iskustva.. A na tebi je sto ces napraviti
Zasto mu to ne pricas kada dode kod tebe na susret?? Skuhas mu kavu i kazes mu da nije u redu da placa prositutku i posaljes ga kuci sa tom lovom koju ti je dao ??? Mozes mu dati i pusu na rastanku, neku besplatnu :)ovako si kontradiktorna.. ne drzi ti vodu ta prica ovdje?
 
Zasto mu to ne pricas kada dode kod tebe na susret?? Skuhas mu kavu i kazes mu da nije u redu da placa prositutku i posaljes ga kuci sa tom lovom koju ti je dao ??? Mozes mu dati i pusu na rastanku, neku besplatnu :)ovako si kontradiktorna.. ne drzi ti vodu ta prica ovdje?
Normalno da mu pricam... Ali sa mnom bar ima higijenu i posvecenost koju je gotovo nemoguce naci u ovom poslu... I ako se zadrzi na meni bit ce ok ako mu tako pase i do kad mu pase...
 
Normalno da mu pricam... Ali sa mnom bar ima higijenu i posvecenost koju je gotovo nemoguce naci u ovom poslu... I ako se zadrzi na meni bit ce ok ako mu tako pase i do kad mu pase...
Ne, nije u redu da posveti zivot obilazenju supa placajuci zene 20 godina starije od sebe.. U redu je da radi na sebi i svom zivotu,da napravi nesto, a ne da izgubi zivot u parkicu
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh