Birtijaške čakule

Pa vidi Mod, ja sam se ložio na SiGy, znaš ono "cura koja obećava" i sad se ona pita "što radijator, što roleta", dakle ništa od pravog orgijanja, samo maženje (sjebao joj Vntr psihu i od jebačice postala curica), a i sam kažeš da bi kod Pantere, koja je mašina drobilica, ali ona ne prima starije od 45????
A starac bi trebao doc u pon, pantera ne samo da ima koronu vec i vj stosta...
 
Pa vidi Mod, ja sam se ložio na SiGy, znaš ono "cura koja obećava" i sad se ona pita "što radijator, što roleta", dakle ništa od pravog orgijanja, samo maženje (sjebao joj Vntr psihu i od jebačice postala curica), a i sam kažeš da bi kod Pantere, koja je mašina drobilica, ali ona ne prima starije od 45????
Ja sam je smirio, vi ste svi isti, dosadili ste.
 
Pa vidi Mod, ja sam se ložio na SiGy, znaš ono "cura koja obećava" i sad se ona pita "što radijator, što roleta", dakle ništa od pravog orgijanja, samo maženje (sjebao joj Vntr psihu i od jebačice postala curica), a i sam kažeš da bi kod Pantere, koja je mašina drobilica, ali ona ne prima starije od 45????
Ma prima Pantera sve , ali ovi mladji su joj draži jer su gotovi za 5 min , pa stigne obradit vise glava . Jbg kad joj ti dodjes , ne gine joj 1 sat sistematskog hoblanja 😂👍
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh