Birtijaške čakule

Pa ne mogu svrsiti,stalno ispada van.... Ali nisam ja tu da te ubijam u pojam.ima jako uskih djevojaka vjerojatno kojima bi bilo taman.....
Tnx. Nećeš me ubit u pojam. Mene i zanima netko ko će mi reći iskreno, a ne da me ne želi povrijediti. Najgore mi je kad cura kaze da ne primjecuje da je mali.. ono, nisam slijep,, bolje da kaze mali ti je, ajmo probat ovako ili itd itd. Koja ti je poza najbolja sa manjima?
 
Tnx. Nećeš me ubit u pojam. Mene i zanima netko ko će mi reći iskreno, a ne da me ne želi povrijediti. Najgore mi je kad cura kaze da ne primjecuje da je mali.. ono, nisam slijep,, bolje da kaze mali ti je, ajmo probat ovako ili itd itd. Koja ti je poza najbolja sa manjima?
Uf, ja gore... Kontroliram da ne ispada... Pa ja ti sad pricam za sebe... Imam vece dupe i volim zescu akciju, nije kod svih tako... Mozes zenu zadovoljiti i na druge nacine....
 
Pošteno,, hvala ti.. i imam još samo jedno pitanje,, jel velika razlika kad u tebe ulazi 16-18 cm i netko od 10 cm,, jel to velika osjećajna razlika? jel puno veći uzitak?
 
Pošteno,, hvala ti.. i imam još samo jedno pitanje,, jel velika razlika kad u tebe ulazi 16-18 cm i netko od 10 cm,, jel to velika osjećajna razlika? jel puno veći uzitak?
Pa je, ovaj je na pocetku i jos ima lufta, a ovaj je zabio do kraja do granice boli... Psiholoska razlika je kad te nabija veci kurac, vise te popuni kak da se izrazim...
Ali to su stvari koje se ne mogu promijeniti i treba ih prihvatiti... Nades curu koja je uza i pasivnija....
 
Pa je, ovaj je na pocetku i jos ima lufta, a ovaj je zabio do kraja do granice boli... Psiholoska razlika je kad te nabija veci kurac, vise te popuni kak da se izrazim...
Ali to su stvari koje se ne mogu promijeniti i treba ih prihvatiti... Nades curu koja je uza i pasivnija....
Puno ti hvala.. Ja sam ustvari svjestan svega, ali sam htio cuti bas kak je. Vecina ne zeli reci jer misli da ce me povrijediti. Mene je zanimalo u osjećaju. Kao sto je nama bolji osjećaj kad je nesto uze, jel to tako i zenama.
Sa jednom sam curom bio koja je rekla da me osjeti samo na pocetku par puta i vise ne. Kao kad se malo rasiri da vise ne osjeti nista. Al kupovao sam navlake onda pa ajd nekako, al nije joj se sviđalo jer nije "prava stvar".
 
Pa je, ovaj je na pocetku i jos ima lufta, a ovaj je zabio do kraja do granice boli... Psiholoska razlika je kad te nabija veci kurac, vise te popuni kak da se izrazim...
Ali to su stvari koje se ne mogu promijeniti i treba ih prihvatiti... Nades curu koja je uza i pasivnija....
Pa bas to... Meni ne pase ako gledamo uzitak... Ali ne znaci da nece drugima.. Ali evo mali kurac se brze digne od velikog, nezz zasto je to tako... I brze svrse
Pa digne se brze jer manje krvi treba, ajd to je logicno.. Logicno je i da brze svrse, ali ja nemam problem sa svrsavanjem,, mogu dugo sexat. Taj dio mi je vise psiholoski.. Cesto ljudi s manjima obilnije svrse, ne znam zasto..
 
Trebali bi ocjenjivat prema slikama a ne ovak anketa jel ih vise pali mali ili veliki,pa da onda vidimo tko ima najj kitu...po kategorijama,najveci,najmanji,ovakav onakav😁😂
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh