Birtijaške čakule

Gledam ege tam je ili previše toga ili nema ništa. Gledam ove Ruskinje /ukrajinke ne mogu odlucit kod koje
 
Esi sprčio štogod kao kolega kuratz.
Ma htio sam jednu Turkinju al komplicira. Ne radi gfe, pusi sa kondomom pitas je za gfe i ljubljenje kaže da je to rizično od bolesti bla bla. Da ne želi ici kod ginekologa zarazit druge da to rijetko radi i da je 2h 2000€ i pitas je sex i pusenje sam 300 a ovo 2000€ kaze da i da treba nekog pametnog ko brine o zdravlju i bloka. Eto ako ima iskustva s njima volio bi da iznese zanima me jel ona specijalni slučaj oli su sve take
 
Znam da kamiondžije turcini kompliciraju jer sam bio gore kod granice na naplati cestarina sezonski . Pa oce razmjenit eure pa bi platio eurima al neće ostatak u kn Itd i zadržava red
 
Njega otpelja brod do Amazone za 50 dana, i tamo u prašumi ima hostel sa latinama od 15 godina koje izgledaju starije od te dobi. Podsjeća na film Cannibal Holocaust iz 1980.
Uh amazonke su opasne. Sad se sjetio vica kaže .
Amazonke zarobe 3 muškarca Albanca, njemca i Engleza. I pitaju kao ili ćemo odsjec vam muškost ili vas pojest. Prvi na redu Englez misli on a jbg sad život je život i kaže žrtvuje se on sav krvav poslje bude. Dođe njemac malo duže bude al vrati se i on krvav. Dođe na red Albanac i pitaju ga isto kaže on ajd okej a jel može jedno pitanje prije nego ostanem bez njega. Kazu amazonke može i pita ovaj kako to Njemac bio duže nego englez kaže radimo to ovisno o zanimanju. Vidiš englez je mesar pa smo uzeli sataru i cap a njemac je drvosjeca pa smo pilile i duže trebalo. Kaže Albanac e ja sam sladoledar meni cete morat lizat dok ne otpadne
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh