Birtijaške čakule

ako si otvorila novi profil znaš zbog čega sam to napisao,a ako si zastupnica nekoga onda ipak prije nego što se odlučiš komentirati raspitaj zašto sam to napisao.....dotična mi je noćas poslala sms u kojem me izvrijeđala bez ikakvog razloga i kulturno me onako po balkanski poslala u materinu....i to samo zato što sam ju ovdje pohvalio Ninji bez iznošenja njegog identiteta.....zato nemoj više,molim te....
Ej Siniša kaj je ovoj slatkici rekla da joj se sviđam a nejavlja mi se na pp
 
ako si otvorila novi profil znaš zbog čega sam to napisao,a ako si zastupnica nekoga onda ipak prije nego što se odlučiš komentirati raspitaj zašto sam to napisao.....dotična mi je noćas poslala sms u kojem me izvrijeđala bez ikakvog razloga i kulturno me onako po balkanski poslala u materinu....i to samo zato što sam ju ovdje pohvalio Ninji bez iznošenja njegog identiteta.....zato nemoj više,molim te....
Iskompleksirana drtino pogledaj moj profil, kada je otvoren i što sam pisala kao i u vezi čega sam pisala.
To što ti i 99% vas ovdje ima po 10 fake profila ne znači da i nas manjina to isto radimo.
Pogledaj moj profil prije nego bilo što napišeš besmisleno !

Zastupam samo jednu stvar, a to je međusobno poštivanje !
Ako imaš klikera u glavi onda si zo mogao riješiti pozivom i razgovorom sa dotičnom osobom !
A ne ovdje jd tako javno bez skrupula razapinjati na križ i uz sve to još sebe hvaliti kao ti si ok i ne radiš to ali eto...

I nemoj ti više molim te !
 
Ne vidim razlike da se obraćao tako meni, tebi, psu ili susjedi sa trećeg kata.
Tvoje uskakanje zbog neke ženske solidarnosti ne pomaže.
 
Iskompleksirana drtino pogledaj moj profil, kada je otvoren i što sam pisala kao i u vezi čega sam pisala.
To što ti i 99% vas ovdje ima po 10 fake profila ne znači da i nas manjina to isto radimo.
Pogledaj moj profil prije nego bilo što napišeš besmisleno !

Zastupam samo jednu stvar, a to je međusobno poštivanje !
Ako imaš klikera u glavi onda si zo mogao riješiti pozivom i razgovorom sa dotičnom osobom !
A ne ovdje jd tako javno bez skrupula razapinjati na križ i uz sve to još sebe hvaliti kao ti si ok i ne radiš to ali eto...

I nemoj ti više molim te !
mama ti je iskompleksirana....a to ti je vjerojatno prešlo u naslijeđe.....lijep ti pozdrav
 
Ne vidim razlike da se obraćao tako meni, tebi, psu ili susjedi sa trećeg kata.
Tvoje uskakanje zbog neke ženske solidarnosti ne pomaže.
Moje uskakanje nije solidarnost, nego samo surova realnost i čista istina i nema svrhu nikakve pomoći.
Ali zato tvoje "uskakanje" je mnogo pomoglo ;)

Pozdrav
 
Ovako se javno obraćati djevojci/ženi je u najmanju ruku turbo nekulturno.
Glumiti gentlemana i naglašavati kako to "nemaš običaj" a ovamo to upravo javno činiš je licemjerno i postupak ravan nekome tko nema ni osnova kulture i odgoja.
Ako već imaš broj od dotične osobe onda se to riješi za minut tako da je se nazove i otkloni nesporazum.

Ovako je to najobičnije dno dna osoba koje liječe svoje frustracije na slabijem spolu vjerojatno kao posljedica zlostavljanja i ostalih trauma iz djetinjstva.

"Čovjek može otići iz sela, ali selo iz čovjeka ne !"
A ti si kao neka fina dama ?
 
Ovo se zove brza i učinkovita kirurška intervencija !
Što je bilo previše previše je !
Kancer odrstranjen u tri zahvata !

Javno pozivam osobu koja stoji iza nicka adminxxxlj1 da prvom prigodom kada posjeti Split da me obavezno kontaktira, vodim ga na prekrasan ručak i nezaboravnu večeru ;)

Emma


Pogledajte prilog 3038
Kad mi Admin imao muda prvo bi tebe odrezao, i onemogućio pristup računalu/mobitelu a ne samo forumu. Nema granice tvom bezobrazluku.
 
Ništa pametno, spremam se malo južno, bacim oko na forum i popizdim u sekundi.
Ninja molim te budi fin sa SiGy
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh