Birtijaške čakule

Evo i mene,pozdrav svim forumašima.Želim vam ugodan dan i PUNO LJEPIH PORUKA.
inače nemam običaj obraćati se ženama u negativu.....ali evo moram.....krmačo ružna ne šalji mi sms poruke...nikome nisam rekao tvoj identitet a ja ti nisam kriv što uludo daješ oglase na ljubavni a nitko te ne želi štapom dodirnuti a kamoli što drugo
 
inače nemam običaj obraćati se ženama u negativu.....ali evo moram.....krmačo ružna ne šalji mi sms poruke...nikome nisam rekao tvoj identitet a ja ti nisam kriv što uludo daješ oglase na ljubavni a nitko te ne želi štapom dodirnuti a kamoli što drugo
Pa kaj je bilo sa slatkicom rekao si da je slatka i ok
 
inače nemam običaj obraćati se ženama u negativu.....ali evo moram.....krmačo ružna ne šalji mi sms poruke...nikome nisam rekao tvoj identitet a ja ti nisam kriv što uludo daješ oglase na ljubavni a nitko te ne želi štapom dodirnuti a kamoli što drugo

Ovako se javno obraćati djevojci/ženi je u najmanju ruku turbo nekulturno.
Glumiti gentlemana i naglašavati kako to "nemaš običaj" a ovamo to upravo javno činiš je licemjerno i postupak ravan nekome tko nema ni osnova kulture i odgoja.
Ako već imaš broj od dotične osobe onda se to riješi za minut tako da je se nazove i otkloni nesporazum.

Ovako je to najobičnije dno dna osoba koje liječe svoje frustracije na slabijem spolu vjerojatno kao posljedica zlostavljanja i ostalih trauma iz djetinjstva.

"Čovjek može otići iz sela, ali selo iz čovjeka ne !"
 
Ovako se javno obraćati djevojci/ženi je u najmanju ruku turbo nekulturno.
Glumiti gentlemana i naglašavati kako to "nemaš običaj" a ovamo to upravo javno činiš je licemjerno i postupak ravan nekome tko nema ni osnova kulture i odgoja.
Ako već imaš broj od dotične osobe onda se to riješi za minut tako da je se nazove i otkloni nesporazum.

Ovako je to najobičnije dno dna osoba koje liječe svoje frustracije na slabijem spolu vjerojatno kao posljedica zlostavljanja i ostalih trauma iz djetinjstva.

"Čovjek može otići iz sela, ali selo iz čovjeka ne !"
ako si otvorila novi profil znaš zbog čega sam to napisao,a ako si zastupnica nekoga onda ipak prije nego što se odlučiš komentirati raspitaj zašto sam to napisao.....dotična mi je noćas poslala sms u kojem me izvrijeđala bez ikakvog razloga i kulturno me onako po balkanski poslala u materinu....i to samo zato što sam ju ovdje pohvalio Ninji bez iznošenja njegog identiteta.....zato nemoj više,molim te....
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh