Birtijaške čakule

Hajde Mod povuci malo ručnu, pusti neka se iznose stavovi, pa ovo je forum a njegova svrha je iznošenje i sukobljavanje mišljenja. I ako je itko ovdje ne pljuje to je Somy. Premda imam osjećaj da su neki danas dobrano iskapili bocu žestice i trebali bi se pozabaviti mjerenjem maligana.
Oldy, vozim cijelo vrijeme pod ručnom , upravo dopuštam diskusiju i razmjenu mišljenja , ali neki put je potrebno stati na loptu i pogledati gdje ćeš uputiti udarac .
Ne možeš konstantno crncu govoriti da je crnac , Kinezu da je kinez ili indijancu da je indijanac. Ne možeš ni ženi govoriti iz poruke u poruku da je kurva, da je debela, da joj se ljudi konstantno okreću na vratima Itd ..........
 
Oldy, vozim cijelo vrijeme pod ručnom , upravo dopuštam diskusiju i razmjenu mišljenja , ali neki put je potrebno stati na loptu i pogledati gdje ćeš uputiti udarac .
Ne možeš konstantno crncu govoriti da je crnac , Kinezu da je kinez ili indijancu da je indijanac. Ne možeš ni ženi govoriti iz poruke u poruku da je kurva, da je debela, da joj se ljudi konstantno okreću na vratima Itd ..........
Istina, i to si u pravu
 
Oldy, vozim cijelo vrijeme pod ručnom , upravo dopuštam diskusiju i razmjenu mišljenja , ali neki put je potrebno stati na loptu i pogledati gdje ćeš uputiti udarac .
Ne možeš konstantno crncu govoriti da je crnac , Kinezu da je kinez ili indijancu da je indijanac. Ne možeš ni ženi govoriti iz poruke u poruku da je kurva, da je debela, da joj se ljudi konstantno okreću na vratima Itd ..........
Zato sto zele privuc moju paznju.. Tipicno djecje nedozrelo ponasanje... Meni je to smijesno, s obzirom na njihove godine pomalo i zalosno...da sam debela govori debeli decko😂😂
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh