Birtijaške čakule

Haha a takvih je bilo dosta makar naša SIG to ne želi priznati
SiG je jako dobra cura, puna emocija i empatije prema ljudima i životinjama . Nemoj ju vise vrijedjati i ponižavati , smirujem samog sebe i puštam i dalje komunikaciju , ali ako nastaviš dalje na ovakav način , morat ću te zamoliti da se vratiš tamo odakle si došao ili pobjegao.
Vrlo jednostavno , sve ima svoje granice, došao si do kraja , promijeni retoriku i nadji neku drugu temu na forumu .
 
Hajde Mod povuci malo ručnu, pusti neka se iznose stavovi, pa ovo je forum a njegova svrha je iznošenje i sukobljavanje mišljenja. I ako je itko ovdje ne pljuje to je Somy. Premda imam osjećaj da su neki danas dobrano iskapili bocu žestice i trebali bi se pozabaviti mjerenjem maligana.
 
Hajde Mod povuci malo ručnu, pusti neka se iznose stavovi, pa ovo je forum a njegova svrha je iznošenje i sukobljavanje mišljenja. I ako je itko ovdje ne pljuje to je Somy. Premda imam osjećaj da su neki danas dobrano iskapili bocu žestice i trebali bi se pozabaviti mjerenjem maligana.
Jel ja vama govorim da ste zla pokvarena osoba i slicne stvari? NE. zato jer ja argumentirano iznosim stavove, ne iskaljujem frustracije.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh