Birtijaške čakule

Mali Mis htjela sam vec prije napisati pa nikako... Prekrasna recenica:"Kad si u moru povezan si s cijelim svijetom, svim kontinentima"... 👍👍
 
Pošade, pjat, koltrina, kacavida, tinel, lancun, karburator, lavandin.... 😁
Šotobraco... E, ovo će već malo tko znat značenje..., možda pokoji fetivi dalmatinac... ;)
Noževi, tanjur, zavjesa ,odvijač, dnevni boravak,posteljina, a karburator to je rasplinjač uglavnom sluzi da potjera gorivo u motor da se auto može kretat ako se ne varam. Lavandin me vuče na lavandu . Šotobraco kad se cura i decko drže za ruke i šeću . Fetivi Dalmatinac onaj koji je pravi dalmatinac porijeklom iz Dalmacije .
 
Noževi, tanjur, zavjesa ,odvijač, dnevni boravak,posteljina, a karburator to je rasplinjač uglavnom sluzi da potjera gorivo u motor da se auto može kretat ako se ne varam. Lavandin me vuče na lavandu . Šotobraco kad se cura i decko drže za ruke i šeću . Fetivi Dalmatinac onaj koji je pravi dalmatinac porijeklom iz Dalmacije .
umivaonica, sudoper: lavandin
špina: slavina(na sjeveru pipa)
 
Noževi, tanjur, zavjesa ,odvijač, dnevni boravak,posteljina, a karburator to je rasplinjač uglavnom sluzi da potjera gorivo u motor da se auto može kretat ako se ne varam. Lavandin me vuče na lavandu . Šotobraco kad se cura i decko drže za ruke i šeću . Fetivi Dalmatinac onaj koji je pravi dalmatinac porijeklom iz Dalmacije .
(y)(y)(y)(y)(y)(y) za šotobraco! U biti kad cura, žena, drži muškog pod ruku...! Lavandin je sudoper...
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh