Birtijaške čakule

Sve nade je polozio u Viki... Nije dobro
Sad kad se ninja baci i na muške , e onda smo ga najebali. V nedostupna,
Slatkica mu shemale, sig ga neće , a za ostale sa po ne zna koja mu je gfe. Ninja nisi ti čika Kure da riješiš takve probleme. Samo znas hvalit i stvoriš navalu i nestane . Isto kao i brašno 2020 tamo početak ili kraj 2019 ne znam vise kad je bio prvi lockdown korona brašno kvasac nestalo
 
Sad kad se ninja baci i na muške , e onda smo ga najebali. V nedostupna,
Slatkica mu shemale, sig ga neće , a za ostale sa po ne zna koja mu je gfe. Ninja nisi ti čika Kure da riješiš takve probleme. Samo znas hvalit i stvoriš navalu i nestane . Isto kao i brašno 2020 tamo početak ili kraj 2019 ne znam vise kad je bio prvi lockdown korona brašno kvasac nestalo
Ima ona kovrčava Ana koja je skroz zaboravljena.
 
Sad kad se ninja baci i na muške , e onda smo ga najebali. V nedostupna,
Slatkica mu shemale, sig ga neće , a za ostale sa po ne zna koja mu je gfe. Ninja nisi ti čika Kure da riješiš takve probleme. Samo znas hvalit i stvoriš navalu i nestane . Isto kao i brašno 2020 tamo početak ili kraj 2019 ne znam vise kad je bio prvi lockdown korona brašno kvasac nestalo
Pa dobro nije sve tako crno idem sa Sig na kavu jel tako Sigice ?
 
škatula: kutija
kalce, bičve (ovisi o kraju): čarape
katriga: stolica...
ma dosadno
Spominaju se dvije kurve poslije burne noć i kak je bile, pak veli prva:
- Mene je pobral neki fini gospon, pak smo išli v hotel, onda na ve č eru, šampanjac, vodeni krevet, malo seksa i puno penez.
- A ja! Ja sem naletela na tišlara. Del me je na onaj svoj hoblpank, se je z mene podrapal i mrdal me tri i pol vure pod komad.Puna rit mi je bila špranji, a za peneze je rekel da budu v petek.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh