Birtijaške čakule

Ampak si spil gemišta i tak slušam neke popvke ampak malo slušam ove cajkuše i tak dojde ova i odma me podsjeti na Ninju tekst i Juru koji još čeznu za Viki pa se zeznu.

Kod mene kuci vec tri dana pravim party
ne zovi me, ne trazi, nema me na karti
al’ dzaba tugu lecim zenama i grehom
kad si daleko, kad si daleko
 
Ninja pravi si Njonjo
Eh da je ninja predsjednik sabora svaki dan bi drugu latinu okrenuo 🤣. A ovako može doma sjedit i puštat si srce drapajuce pjesme i pit pivu . Davno sam je čuo Prvo me očarale pa razočarale te tvoje oci zelene te tvoje oci nevjerne . Tako nekako ide . Tako nekako ga i viki i Slatkica prvo očarale pa razočarale i bile su nevjerne 🤔. Jedna nevjerna , a druga shemale . Davno sam ja tu napisao da je život okrutan i surov
 
Ma fali mi puno toga, izmedu ostalog posao, stalni stres, spavanje 3,4 h na koje sam godinama navikla, pa moje zivotinje...
Kužim... Ali čovjeku je potreban odmor, odmak od svega... Jednostano se treba isključit na neko vrijeme od svega, ali totalno od svega.... (mislim uobičajenih životnih problema, stresa, nečeš se sigurno isključit od dragog/drage... ;)) A životinje si valjda zbrinula prije godišnjeg, nije to valjda problem, ne vjerujem da imaš konje i krave..., neće im ništa biti i kadse vratiš veselit ćete se jedni drugima... :) A dotle uživaj, upi svaku zraku sunca, svaku molekulu mora... I kupaj se još što više, kad si u moru povezan si sa cijelim svijetom, svim kontinentima... :giggle:;) Ao blagotvornosti mora, morske vode da ne govorim... Nikad nisam kužio i nikad neću one što kad iziđu iz mora odmah bježe pod tuš... Meni prestrašno... o_O:ROFLMAO:
 
Kužim... Ali čovjeku je potreban odmor, odmak od svega... Jednostano se treba isključit na neko vrijeme od svega, ali totalno od svega.... (mislim uobičajenih životnih problema, stresa, nečeš se sigurno isključit od dragog/drage... ;)) A životinje si valjda zbrinula prije godišnjeg, nije to valjda problem, ne vjerujem da imaš konje i krave..., neće im ništa biti i kadse vratiš veselit ćete se jedni drugima... :) A dotle uživaj, upi svaku zraku sunca, svaku molekulu mora... I kupaj se još što više, kad si u moru povezan si sa cijelim svijetom, svim kontinentima... :giggle:;) Ao blagotvornosti mora, morske vode da ne govorim... Nikad nisam kužio i nikad neću one što kad iziđu iz mora odmah bježe pod tuš... Meni prestrašno... o_O:ROFLMAO:
Ma kuzim... Ja inace obozavam more, ali ove godine mi sve to bas nista ne predstavlja, ravnodusna sam prema svemu jbg...
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh