Birtijaške čakule

Jbg moraš imati cilj i odigram do cilja. Posjeti kurvama su ok kratkotrajno da se ispune fantazije i slično ali definitivno ne kao stil života.
 
Jesam , ali sinoc sam pobio tvoju tvrdnju.
Cura(zena) ima stalnog partnera, al jbg,trebala joj lova .
Znaci prilika cini lopova.
Nisam čitao sve što je sinoć napisano tako da ne znam gdje si me to "pobio" ali mislim da sam upravo to napisao "prilika čini lopova"
I definitivno čovjek mora barem profesionalno gledati barem 5 godina unaprijed, ali i privatno... pa pogledaj i auto uzimaš na lizing barem 3-5 godina, stan, kuću.....
Ali dobro, svatko ima svoj stav, svoj pogled i na koncu svatko ima i živi svoj život
 
A sta prvenstveno vas boli kurac tko je kakav stil zivota izabrao? Mene recimo ni najmanje ne boli kakav ste vi izabrali... Ljudi ovdje imaju gadan problem sa vrijedanjem ljudi koji imaju razlicito misljenje od njih
 
Nisam čitao sve što je sinoć napisano tako da ne znam gdje si me to "pobio" ali mislim da sam upravo to napisao "prilika čini lopova"
I definitivno čovjek mora barem profesionalno gledati barem 5 godina unaprijed, ali i privatno... pa pogledaj i auto uzimaš na lizing barem 3-5 godina, stan, kuću.....
Ali dobro, svatko ima svoj stav, svoj pogled i na koncu svatko ima i živi svoj život
Ja sam sve uzela za kes🤷‍♀️
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh