Birtijaške čakule

Polu-upravu minus jebanje koza. Pokazujes kulturu velike metropole + nije karakter ljudi bio u pitanju vec losa infrastruktura grada. Koja u Istri nije bajna ali ne manjka.
Nisi u pravu. SiG se okomila na ljude. I Istrijani su meni osobno najbolji i najvrijedniji ljudi u RH, i tamo mi je uvijek bilo zadovoljstvo otići i privatno i poslom, ali i njih pojedinci, kao u ovom slučaju SiG, generaliziraju i ocrnjuju.
 
Nisi u pravu. SiG se okomila na ljude. I Istrijani su meni osobno najbolji i najvrijedniji ljudi u RH, i tamo mi je uvijek bilo zadovoljstvo otići i privatno i poslom, ali i njih pojedinci, kao u ovom slučaju SiG, generaliziraju i ocrnjuju.
Ja sam se okomila iskljucivo na kriminalce. I nikada za kriminalca necu reci da je dobar covjek. Bas nikada.
 
Polu-upravu minus jebanje koza. Pokazujes kulturu velike metropole + nije karakter ljudi bio u pitanju vec losa infrastruktura grada. Koja u Istri nije bajna ali ne manjka.
Istrijani su upravo onakvi Hrvati kakvi bi svi trebali biti, pošteni, tihi i radišni. Samo i tamo ima uhljebljivanja,i tamo ima političke korupcije ali u rukavicama
 
Ne, okomila si se na dotepence. Upravo onako kao pizda, iz prikrajka i iza zida. Treba imenovati kriminalca i lopva, a ne "svi su oni sa sela i tamo su se naučili krasti"
Pa jbg sta cu ja kad su svi njegovi ljudi dotepenci..nisam ja tu kriva😂postenog covjeka cu podrzat, kriminalce necu. Cemu npr dvojno drzavljanstvo? Za bezaniju, za nista drugo
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh