Birtijaške čakule

Znaci to je vrsta pickopacenika koji te krenu zvat u slobodno vrijeme, salju ti poruke, potrose svu ustedevinu pa prijedu na zeninu(🤮), pa te docekuju pred vratima... Da se najezis i ako si mu supruga - da se zapitas...
 
Pa ok, opusten sam ja ne brini. No i dalje ne shvacam poantu? Njegov zivot, covjek je upravo napisao da se vratio sav sretan. Budi sretna radi njega. Sudjeluj u njegovoj dobroj i pozitivnoj energiji. Sto on ima od tvog komentara ako ga procita? I onda se cudite kad netko pukne ko maserka. Pustite ljude na miru, gledajte malo vise sebe i svoju srecu i ovaj forum a i svijet ce biti daleko ljepse mjesto.
Kakav je to film gdje su svi likovi pozitivni...to je sranje...nitko ne gleda...
 
E da...al nije napisala da je zaradila 20.000 na relaciji ulcinj-split kad se vraćala...Jura prevela bi te ta žednog preko pičke...
Bitna je zarada a ne potrosit . Mogu i ja potrosit 10 tisuća € e al nije to lako zaradit . Msm je s 2 posla koja mi padaju napamet al neću rec jer će me napast sa svih strana 🤔
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh