Birtijaške čakule

Znaš, sve što sam pisao bilo je uglavnom radi zajebancije baš mi je krivo ako sam nekoga nesvjesno nepotrebno povrijedio...tebi sam pisao jer znam da te to ne jebe 5 %..pa sam stao...a za ovog umišljenka baš me briga...žao mi je i radi ove st situacije, kad me je počelo prati nisam a rekao, sve mi je bilo nekako čudno i bespotrebno...
 
Znaš, sve što sam pisao bilo je uglavnom radi zajebancije baš mi je krivo ako sam nekoga nesvjesno nepotrebno povrijedio...tebi sam pisao jer znam da te to ne jebe 5 %..pa sam stao...a za ovog umišljenka baš me briga...žao mi je i radi ove st situacije, kad me je počelo prati nisam a rekao, sve mi je bilo nekako čudno i bespotrebno...
Ma mi se osjecamo Dida...
Ja jako dobro osjecam energije i znam da si dosta emotivan i takvi smo ljudi...
Nema tu zle namjere, zle krvi...
 
Znaš, sve što sam pisao bilo je uglavnom radi zajebancije baš mi je krivo ako sam nekoga nesvjesno nepotrebno povrijedio...tebi sam pisao jer znam da te to ne jebe 5 %..pa sam stao...a za ovog umišljenka baš me briga...žao mi je i radi ove st situacije, kad me je počelo prati nisam a rekao, sve mi je bilo nekako čudno i bespotrebno...
Stari ajde prestani me spominjat molim te. Ne gledam te, ne zanimas me. Nadji si zivot. Pusti me na miru. Lijepo te molim ko covjeka. Ako se takvim smatras.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh