Birtijaške čakule

Evo ja bi dodao i mišljenje sa glupe strane tako da kompletna populacija bude zastupljena.
Sig je decidirano više puta rekla da je novi klijenti ne zanimaju a pogotovo forumaši. Sa druge strane bilo je forumaša koji su prekočili iz virtualke direktno na rakijicu i u krevet i to cijelo vrijeme ostavlja nadu da se to moze ponoviti. Preskočilo je Beamona, prekočilo je Bubku pa što ne bi Hajduk ponovo bio prvak. Dok je foruma živjet će i nada, sve im mozeš uzeti al vjeru u susret sa Sig nikada.
A jbg...vec smo zakljucili da sam subjektivna🤣
Da mi je bila namjera kad sam dosla tu imat susrete nije...
Cak ni u 1 mj...
Onda se neka losa emocija javila u meni, i pojebah oko desetak forumasa...
Onako destruktivna... Upravlja srce, a ne mozak...
I sad sam u fazi da mi se neda... Stabilizirala sam se donekle... Znam svoje greske... Znam da ih ne mogu ispravit...
Al evo trudit cu se ne ponovit...
 
A jbg...vec smo zakljucili da sam subjektivna🤣
Da mi je bila namjera kad sam dosla tu imat susrete nije...
Cak ni u 1 mj...
Onda se neka losa emocija javila u meni, i pojebah oko desetak forumasa...
Onako destruktivna... Upravlja srce, a ne mozak...
I sad sam u fazi da mi se neda... Stabilizirala sam se donekle... Znam svoje greske... Znam da ih ne mogu ispravit...
Al evo trudit cu se ne ponovit...
Znači Ventura i Sombi su imali sreće kaj su te jebali jel tak
 
A jbg...vec smo zakljucili da sam subjektivna🤣
Da mi je bila namjera kad sam dosla tu imat susrete nije...
Cak ni u 1 mj...
Onda se neka losa emocija javila u meni, i pojebah oko desetak forumasa...
Onako destruktivna... Upravlja srce, a ne mozak...
I sad sam u fazi da mi se neda... Stabilizirala sam se donekle... Znam svoje greske... Znam da ih ne mogu ispravit...
Al evo trudit cu se ne ponovit...
Bude tako, ali ako imaš malo više pameti onda kormilariš u tom kaosu i skupljaš dobre uspomene. biti 'kauboj' je ultra-cool, pasti na guzicu i završiti na panduriju, psihijatriji, plakati baš i nije: netko će letjeti, malo se stropoštati i sve 5, netko će najebati, a nekima rizik nije bitan za zanimljiv život.
 
Bude tako, ali ako imaš malo više pameti onda kormilariš u tom kaosu i skupljaš dobre uspomene. biti 'kauboj' je ultra-cool, pasti na guzicu i završiti na panduriju, psihijatriji, plakati baš i nije: netko će letjeti, malo se stropoštati i sve 5, netko će najebati, a nekima rizik nije bitan za zanimljiv život.
Ma uspomene definitivno... To su uglavnom sve krasni ljudi... I provod je uglavnom bio nezaboravan... Ali motiv je tada bio onako.. Ruban...
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh