Birtijaške čakule

Ma je... Ne kazem da nije.. Ali to forsiranje oooh najbolji si do sad... A ono 10.000 kurceva bilo prije tebe...
Ma jok, pa nije to rekla niti ja niti ona lol. Samo kazem da sam ja zadovoljio. Nemoj sumnjat ko Dida. Vjeruj mi Sig. Niti imam najveci kurac niti najdeblji. No imam neke druge stvari daleko iznad prosjeka. A gleda se cijeli paket prilikom sexa vjerujem. A ne samo kurac. Mislim da se slazes s time i ti.
 
Ma jok, pa nije to rekla niti ja niti ona lol. Samo kazem da sam ja zadovoljio. Nemoj sumnjat ko Dida. Vjeruj mi Sig. Niti imam najveci kurac niti najdeblji. No imam neke druge stvari daleko iznad prosjeka. A gleda se cijeli paket prilikom sexa vjerujem. A ne samo kurac. Mislim da se slazes s time i ti.
Pricamo o ovom poslu... Tu se gleda samo 💵
 
Ma jok, pa nije to rekla niti ja niti ona lol. Samo kazem da sam ja zadovoljio. Nemoj sumnjat ko Dida. Vjeruj mi Sig. Niti imam najveci kurac niti najdeblji. No imam neke druge stvari daleko iznad prosjeka. A gleda se cijeli paket prilikom sexa vjerujem. A ne samo kurac. Mislim da se slazes s time i ti.
Prvenstveno gledaju da platiš a čuna ko čuna Laku noć
 
Imam problem s tim jaoo kako ti je velik, jaoo kako sam svrsila, jaoo nikada me nitko nije bolje zadovoljio...
Brate.. Bez obzira sto si platio...
Ako ti je kurac mali mali je, i ja cu ti to rec..
Ako nisam svrsila takoder...
Pa jel vam ego toliko pati da trazite da vas lazu...
Pa di sam ja to rekao, gle sad nju hhahahahahaa. Znas da mene ego ne jebe bas. Otislo je ovo u krivom smjeru vrlo brzo a nije trebalo. Sve ovo sto si napisala meni je nebitno. No naravno da je svakom frajeru drago ako se svidio nekoj zeni ili bio joj dobar. Pa makar i ako laze lijepo je za cuti. Isto ko i vama komplimente od nas. Naravno od frajera do kojih vam je stalo. Uostalom to sam spomenuo usputno jer si rekla nisi ni nju zadovoljio. Kao tajnicu jel. Pa da bude price radi fora to spomenuo, a di si ti otisla s time 😂😂😂
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh