Birtijaške čakule

Pa neki su se tu porukom javili kakve su masaze itd ,ja ih uputim na info znaci kakve su masaze uvjeti slike salona i moje itd al i to je komplicirano kaze jedan da ne triba da bi dosa napamet da je navika vec na svasta ,il im se ne da citat nego cu ja na mobitel uru opisivat sto se radi i kako jer eto mail je " predug" ... A kad triba citat o kristini mandarini ,i ostalima onda oci nisu line za svako slovo😂
 
Pa nisam ja tražio tvoju sliku nego Sombi ali ja vjerujem da si ti zgodna Spličanka jel tako
SpliČanka ... Jao tek sam Patka naucila razliku evo ga sad na i ti .. ne znam nekom jesam nekim nisam svatko ima svoj ukus. Ja ne mogu o sebi davat takve procjene jer mi zene uvijek sebi nadjemo milijun mana i 1000 razloga sto se jos da popraviti. A uvijek se ima na cemu raditi na sebi...
 
SpliČanka ... Jao tek sam Patka naucila razliku evo ga sad na i ti .. ne znam nekom jesam nekim nisam svatko ima svoj ukus. Ja ne mogu o sebi davat takve procjene jer mi zene uvijek sebi nadjemo milijun mana i 1000 razloga sto se jos da popraviti. A uvijek se ima na cemu raditi na sebi...
A da te Patak izmasira ne mislim na sex već ti onako kliznem niz diskus rukama haha
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh