Birtijaške čakule

Mlijeko od zobi fuj. Badema soje . Na to dvoje alergičan tak da jedino normalno mlijeko mogu.
Normalno mlijeko koje postoji za mlade od krave .. jesi ti mlado od krave 😂?? Zasto kupujes mlijeko odes na farmu i prikopcas se direkt na sisu 😉 ustvari nemoooooj ic na farmu bojim se za konje da ga ne zaminis za sto drugo.. drz se ducana ipak 😝🙈
 
Alegican na soju i zob ahahahaha a jbt sto mislis s cim hrane krave nego s gmo industrijskom sojom na tone i pojedes je vise ti u litri mlijeka neg ja u godinu dana .. eto ponovit cu educiraj se pa se javi nemozes samnom u raspravu o ovome. Ko da ja s mehanicarom o autu a kurca se ne razumim.. nemoj ....
 
Nema Winnia ,nadam se da googla soju, tofu,mlijeko,krave ,konje i razliku izmedju vegana i vegetarijanca ,evo ja cu bit kolegijalna pa cu googlati male ,shemale da mozemo konstruktivno se svadjati bez nabijanja na kurac kako on kaze 🤦‍♀️
 
Nema Winnia ,nadam se da googla soju, tofu,mlijeko,krave ,konje i razliku izmedju vegana i vegetarijanca ,evo ja cu bit kolegijalna pa cu googlati male ,shemale da mozemo konstruktivno se svadjati bez nabijanja na kurac kako on kaze 🤦‍♀️
Razlika između vegans i vegeterajinca je sam u tome sto vegan ne jede ništa životinjskog podrijetla ni jaja ni ništa, a vegetarijanac ne jede samo meso, a ostale životinjske proizvode jede kao npr i jaja itd
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh