Birtijaške čakule

to sa ćim se bavi je njena volja. svi bi jebali a s druge strane prezirete ženske koje se s tim bave. morate raščistiti prvo sami sa sobom
Ja ih ne prezirem. Ja poštujem prostitutke . Ponašam se ko da “ne znam” čim se bavi. Kad dođem onda ak su okej znamo malo popričat usput Itd ko da se znamo 100 godina iako tu prostitku vidim možda prvi i zadnji put u životu . Pogotovo ak su Latine u igri njih vidim tada i pitanje jel ću ici drugo put njoj ili probat neku drugu itd
 
Ja sam mrtvo ozbiljana...kada je u pitanju tarot.....
Kako je prošla operacija? Šta si sad shemale ili zena totalno ili si muško s pickom? Otkud ja znam ljudi svakakve operacije rade, a vidim pričaš u ženskom rodu pa nisam siguran jesi shemale ili si žensko postao skroz ? Ili si mix nekog ko izgleda ko muško, ali sa ženskim genitalijama to nisam siguran kak se zove a nije shemale
 
Ja ih ne prezirem. Ja poštujem prostitutke . Ponašam se ko da “ne znam” čim se bavi. Kad dođem onda ak su okej znamo malo popričat usput Itd ko da se znamo 100 godina iako tu prostitku vidim možda prvi i zadnji put u životu . Pogotovo ak su Latine u igri njih vidim tada i pitanje jel ću ici drugo put njoj ili probat neku drugu itd
jel ih zavodiš? :ROFLMAO:
 
bok sigi i ostali. zar vam nije bilo ljepše dok je bar jedna ženska bila tu?neznam zašto taj forum shvaćate tako ozbiljno. vrijeđali ste i vi nju i to jako. a s druge strane svi bi odmah doletjeli k njoj da vam je dala pičke. upoznao sam je u živo. cura je jako ok i pametna. uostalom to ste mogli i sami skužit po njenom pisanju. sigi je i daje kraljica. bar za mene
Solomone, daj objasni zašto onako generalno širokopojasno govori forumašima da.su jadni, škrti, dosadni itd...da im nikada neće dati...da ima puno novaca pa to ponavlja 10,20, 30 puta...koja je svrha toga?
 
Solomone, daj objasni zašto onako generalno širokopojasno govori forumašima da.su jadni, škrti, dosadni itd...da im nikada neće dati...da ima puno novaca pa to ponavlja 10,20, 30 puta...koja je svrha toga?
zajebancija,provokacija. sam vidiš kolko je imala ponuda? mogla se jebat sa svima sa foruma. a ti se palip i ljutiš. čemu? zbog pisanja s nekim koga ne poznaješ?
 
jel ih zavodiš? :ROFLMAO:
To ne . Mada znam dvojicu s faksa koji su pokušali nisu uspijeli propiili se. Jedan se samo propio, a drugi je pobrao batine jer ga konobarica podsjetila na tu prostitku s kojom je bio i koja ga odbila vrijeđao je trudnicu iako mu rekla da je pusti dok mu njen decko nije razbio picku. Ovaj nije odustao i nis decko popizdio razbio ga ko beba zvecku
 
Kako je prošla operacija? Šta si sad shemale ili zena totalno ili si muško s pickom? Otkud ja znam ljudi svakakve operacije rade, a vidim pričaš u ženskom rodu pa nisam siguran jesi shemale ili si žensko postao skroz ? Ili si mix nekog ko izgleda ko muško, ali sa ženskim genitalijama to nisam siguran kak se zove a nije shemale
E jbg OZBILJAN
 
Z
Nisam upućen u sukob Moda i Admina, kao ni zašto ti Xopcod ne podnosiš Moda, ali ja sam Modom nisam nikad imao problema, što više, baš mi je, kako nisam baš dugo ni na forumu niti na PO, preporučio par cura a isto tako me upozorio koje definitivno izbjegavati.
Zato jer je picketina od covjeka, supak, govno...
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh