Birtijaške čakule

Sig je alfa žena i osjeti muške koji su pickopatnici točnije sigpickopatnici i namjerno ih jebe u bulju. Ja bi isto radio da sam na njenom mjestu. Poznavao sam takvu jednu . Ja je htio jebat ona me iskorištavala i ja je sterao u lijepu picku materinu nije znala šta ju snašlo. Ispo ja bezobrazan ovakav onakav alI bolio me kurac za njeno mišljenje. Ovo se ne odnosi na sig da nebi sad neko pomislio nešto. Nadam se da ovdje nema vrijeđanja
#nesmijemvrijedatclanoveforuma
#zenskanijeclanformajeljusmijem vredat
nije li svaka žena takva?
 
Jao e zgadit cu se sama sebi ono... Iskacem iz pastete gore od Kolinde u njeno najjace vrijeme.... Ono fuj... Deset stranica o meni...
Btw jbg da mi je bar zivot bio tako lagan kao Mad Maxu ili Kozjaku da me od svega najvise potrese sto mi je neka nepoznata zena na forumu rekla da sam dosadna osoba🤣🤣
Al ljudi svaka cast... Mezimci moji... Nista kontra vas... Nemojte plakati, nemojte se vrijedati...
Ja da se krenem osvecivat za sve zlo sto su mi ikada napravili (ne na forumu🤣🤣) sada bi trebala propucat nekoliko ljudi i demolirat nekoliko lokala🤣lagano, opusteno...
Ne smarajte me u ovo doba mamurluka...
Nemas ti pojma o mom zivotu, a ni o zivotu opcenito. Nastavi piti i popij koju za nas jadnike, koji smo imali lagani zivot. Zivila ti nama Sig ❤
 
Jao e zgadit cu se sama sebi ono... Iskacem iz pastete gore od Kolinde u njeno najjace vrijeme.... Ono fuj... Deset stranica o meni...
Btw jbg da mi je bar zivot bio tako lagan kao Mad Maxu ili Kozjaku da me od svega najvise potrese sto mi je neka nepoznata zena na forumu rekla da sam dosadna osoba🤣🤣
Al ljudi svaka cast... Mezimci moji... Nista kontra vas... Nemojte plakati, nemojte se vrijedati...
Ja da se krenem osvecivat za sve zlo sto su mi ikada napravili (ne na forumu🤣🤣) sada bi trebala propucat nekoliko ljudi i demolirat nekoliko lokala🤣lagano, opusteno...
Ne smarajte me u ovo doba mamurluka...
Dušo, ovo o našem laganom životu nemoj puno željeti da ti se i ne ostvari...živi svoj život i prestani se uspoređivati sa drugima...lakše je.
 
Dušo, ovo o našem laganom životu nemoj puno željeti da ti se i ne ostvari...živi svoj život i prestani se uspoređivati sa drugima...lakše je.
Ne usporedujem... Samo mi je fascinnatno da ste imali svih godina toliko lagan zivot da vas potresaju komentari na forumu... Mislim... Ljudi zive na ivici zivota i smrti.. I oprastaju neprijateljima... A Madmax tu planira osvetu jer sam rekla da ste dosadni🤣🤣
 
Ne usporedujem... Samo mi je fascinnatno da ste imali svih godina toliko lagan zivot da vas potresaju komentari na forumu... Mislim... Ljudi zive na ivici zivota i smrti.. I oprastaju neprijateljima... A Madmax tu planira osvetu jer sam rekla da ste dosadni🤣🤣
Srce, di sam napisao da planiram osvetu, znaci ili povecaj ili smanji unos alkohola pod hitno hahaahaha. Ti si meni drago biće. Za sto bi se ja tebi tocno isao svetiti? 😂😂😂😂
 
Ne usporedujem... Samo mi je fascinnatno da ste imali svih godina toliko lagan zivot da vas potresaju komentari na forumu... Mislim... Ljudi zive na ivici zivota i smrti.. I oprastaju neprijateljima... A Madmax tu planira osvetu jer sam rekla da ste dosadni🤣🤣
Potpisujem kapitulaciju, bezuvjetnu. Slažem se sa svim što si napisala ili ćeš tek napisati. Bianco.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh