Birtijaške čakule

Mislim da to više nije ista osoba...vrti u krug istu priču...dosadni ste, škrti, ne zanimljivi, nedojebani...sve mi je to čudno...čak i reakcije na moje pisanje nisu iste...kao da piše neka osoba koja ne zna što bi napisala...pravoj Sig se to nije dešavalo...
e sad nisam toliko duboko išao u analizu njenih komentara ali očito se nešto promjenilo i kod nje jer na ovu poruku bi bilo njenih 5 komentara u 4 minute
 
Bla bla ko deca u vrticu . Sig mi neda sise kme kme. Idem nes korisno delat , a vi dalje kukajte i budite tužibabe koje me tužakaju za sve a nemaju muda se javit
 
e sad si joj se osvetio baš si ju prešao:ROFLMAO:
Pa joj se ni ne zelim osvetiti, nije to moja razina. A nemam na sto, trebao bi prvo sve to primiti srcu da bi eventualno imao zelju za nekom osvetom. A i onda nije vrijedno. Na kraju zivot ti se sam dovoljno osveti. Drugo je to sto ne volim ljude koji imaju duple standarde, pa reagiram.
 
Pa joj se ni ne zelim osvetiti, nije to moja razina. A nemam na sto, trebao bi prvo sve to primiti srcu da bi eventualno imao zelju za nekom osvetom. A i onda nije vrijedno. Na kraju zivot ti se sam dovoljno osveti. Drugo je to sto ne volim ljude koji imaju duple standarde, pa reagiram.
pa što ju onda nisi izvrijeđao nego se naslađuješ kad to drugi rade
 
Bivsi moderator iliti alfica je peder i supak od covjeka. Ponovno je aktivan, samo s novim korisnickim imenom
Nisam upućen u sukob Moda i Admina, kao ni zašto ti Xopcod ne podnosiš Moda, ali ja sam Modom nisam nikad imao problema, što više, baš mi je, kako nisam baš dugo ni na forumu niti na PO, preporučio par cura a isto tako me upozorio koje definitivno izbjegavati.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh