Birtijaške čakule

Hahah Kozjak vii meni niste ni na koji nacin... Ne zelim od prvog dana ni vas, ni vasepare, niti ti se nudim niti imam namjeru🤣🤣🤣... Isto vrijedi i za vas ostale koje nisam upoznala🤣
Dajte se spustite 🤣...
Nisam spominjala vrijedanje mene jer mene se ne moze uvrijedit, samo nasmijat... Ali niste mi zanimljivi i sto se prije pomirite s tim bolje za vas....
Cekam pizzu pa pisem s vama dok cekam konobara...🤣
Nekada si puno kvalitetnije pisala...
 
Iskreno ne znam odgovor na to pitanje, čak ni ne znam u kojem smjeru bih ga tražio. Ponašanje je kontradiktorno sa sadržajem onoga što piše. Percepcija joj je prilično iskrivljena a mi tu ne možemo ni pomoći ni odmoći. Na žalost.
 
jesam ali uvijek je to bila više kritika...ono kad postane predroljasta za moj pojam malo je podbodem da se skulira...ovo tvoje je malo pretjerana reakcija ako mene pitaš ali tvoja volja...eto bar da nešto raspravljamo
Mislim da to više nije ista osoba...vrti u krug istu priču...dosadni ste, škrti, ne zanimljivi, nedojebani...sve mi je to čudno...čak i reakcije na moje pisanje nisu iste...kao da piše neka osoba koja ne zna što bi napisala...pravoj Sig se to nije dešavalo...
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh