Birtijaške čakule

bok sigi i ostali. zar vam nije bilo ljepše dok je bar jedna ženska bila tu?neznam zašto taj forum shvaćate tako ozbiljno. vrijeđali ste i vi nju i to jako. a s druge strane svi bi odmah doletjeli k njoj da vam je dala pičke. upoznao sam je u živo. cura je jako ok i pametna. uostalom to ste mogli i sami skužit po njenom pisanju. sigi je i daje kraljica. bar za mene
 
bok sigi i ostali. zar vam nije bilo ljepše dok je bar jedna ženska bila tu?neznam zašto taj forum shvaćate tako ozbiljno. vrijeđali ste i vi nju i to jako. a s druge strane svi bi odmah doletjeli k njoj da vam je dala pičke. upoznao sam je u živo. cura je jako ok i pametna. uostalom to ste mogli i sami skužit po njenom pisanju. sigi je i daje kraljica. bar za mene
Slažem se Sombi sa tobom i meni je kraljica foruma i ti si imao sreće pa si se družio sa njom
 
bok sigi i ostali. zar vam nije bilo ljepše

to sa ćim se bavi je njena volja. svi bi jebali a s druge strane prezirete ženske koje se s tim bave. morate raščistiti prvo sami sa sobom
Stari di ja prezirem zene koje se time bave, dapace imaju od mene puno razumijevanje i potporu. I di sam je ja vrijedjao? Ja pricam ovdje sa svima normalno i ukazujem svakom maximalno postovanje dokle ga god ta osoba ukazuje i meni. I jako dobro znam i vidim ko sta pise u zajebanciji, a ko je ozbiljan.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh