Birtijaške čakule

Hahahah top ako si tako tumacis ali ipak je uzrok to sto ste dosadni i neinspirativni likovi koji mi ne mogu drzati paznju duze od dva posta
🤣🤣
E i molim te ne guraj nos u tudi zivot nepoznatih ljudi tko sto radi i zasto... To nije zajebancija... Samo je iritantno😉
Muza daje inspiraciju umjetnicima, sa krive strane gledaš problem. Baš svi nevaljaju a ti si super 🤣🤣🤣
 
Hahahah top ako si tako tumacis ali ipak je uzrok to sto ste dosadni i neinspirativni likovi koji mi ne mogu drzati paznju duze od dva posta
🤣🤣
E i molim te ne guraj nos u tudi zivot nepoznatih ljudi tko sto radi i zasto... To nije zajebancija... Samo je iritantno😉
I onda meni kazu da sam osjetljiv i preozbiljno sve shvacam. Hmm daaa
 
Hahahah top ako si tako tumacis ali ipak je uzrok to sto ste dosadni i neinspirativni likovi koji mi ne mogu drzati paznju duze od dva posta
🤣🤣
E i molim te ne guraj nos u tudi zivot nepoznatih ljudi tko sto radi i zasto... To nije zajebancija... Samo je iritantno😉
I btw, ako jos nisi/niste shvatili zaboli me sto ti je/vam je iritantno, isto kako je i vama prema meni. Interesantno kako se stvari brzo promjene kada na ljudima upotrijebis isti obrazac ponasanja, kako se oni ponasaju prema tebi. Odmah postanu jako ozbiljni i direktni hahaahahaa.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh