Birtijaške čakule

Niko mene jebo nije. Lažem je darien u mozak . Ti nisi čula za pojam biseksualnosti očito . Kako je meni jednom rekao psihic svi su po prirodi biseksualni, ali crkva i društvo ih tjera da budu hetero. Ne postoji osoba koja je 100% gay ili 100% hetero. Mene zanimaju žene i onda to s gayem nema smisla i ne drži vodu. Žene kao sto je Marija npr znsci da imaju picku kad se sve mora crtat
Da nema picku Marija bi bila Mario jer bi imao kurac...
 
Kako je meni jednom rekao psihic svi su po prirodi biseksualni, ali crkva i društvo ih tjera da budu hetero. Ne postoji osoba koja je 100% gay ili 100% hetero.
Svu šalu na stranu, s ovim se i ja slažem. Štoviše, izgovorio sam to na ovoj temi prije 3 dana. Pokaži više takvog otvorenog uma i baci tu silnu netrepeljivost na stranu i nećeš više čuti za mene.
 
Niko mene jebo nije. Lažem je darien u mozak . Ti nisi čula za pojam biseksualnosti očito . Kako je meni jednom rekao psihic svi su po prirodi biseksualni, ali crkva i društvo ih tjera da budu hetero. Ne postoji osoba koja je 100% gay ili 100% hetero. Mene zanimaju žene i onda to s gayem nema smisla i ne drži vodu. Žene kao sto je Marija npr znsci da imaju picku kad se sve mora crtat
Nisu svi po prirodi svi biseksualni. Imaš pojmove o 'diskretnim' i 'apsolutnim' razlikama. Razlog zašto većina znanstvenika kažu da su razlike u seksualnosti kod homo sapiensa 'diskretne' je zbog toga što seks kod čovjeka je puno složenija nego kod drugih životinja, ali to ne znači da su svi biseksualni. Puno je kompliciranije od toga.
 
Niko mene jebo nije. Lažem je darien u mozak . Ti nisi čula za pojam biseksualnosti očito . Kako je meni jednom rekao psihic svi su po prirodi biseksualni, ali crkva i društvo ih tjera da budu hetero. Ne postoji osoba koja je 100% gay ili 100% hetero. Mene zanimaju žene i onda to s gayem nema smisla i ne drži vodu. Žene kao sto je Marija npr znsci da imaju picku kad se sve mora crtat
Psihic ti je 100 % gay..
 
Na svu srecu pa me boli dupe za njegove reakcije i recenice. On mi je ovako sladak za zajebanciju. Ko kisni covjek je. Samo vergla jedno te isto. I super smijesan si je.
 
Ne mozes jebat nekoga u dupe tko ima kurac i tvrdit da nisi gay, sorry....
Ti mala da ćutiš da te nebi sva četvorica jebali u dupe momentalno. Dosadna si više to bilo 1 i to sam bio pijan , a ostalo su sve žene bile . Latine uglavnom , a tada je forum bio neuredan i ne pregledan i nije mi se dalo pisat recenzije jer nijeimalo smisla, a sad imam frendicu s posebnim povlasticama pa nema potrebe za tim
 
Ti mala da ćutiš da te nebi sva četvorica jebali u dupe momentalno. Dosadna si više to bilo 1 i to sam bio pijan , a ostalo su sve žene bile . Latine uglavnom , a tada je forum bio neuredan i ne pregledan i nije mi se dalo pisat recenzije jer nijeimalo smisla, a sad imam frendicu s posebnim povlasticama pa nema potrebe za tim
Pa dobro si rekao... Ostalo su sve zene bile... Znaci ne i on. On ne bio muskarac. Jer ima kurac.
 
Ti mala da ćutiš da te nebi sva četvorica jebali u dupe momentalno. Dosadna si više to bilo 1 i to sam bio pijan , a ostalo su sve žene bile . Latine uglavnom , a tada je forum bio neuredan i ne pregledan i nije mi se dalo pisat recenzije jer nijeimalo smisla, a sad imam frendicu s posebnim povlasticama pa nema potrebe za tim
Sefe, moze biti frendica s povlasticama ili
frendica s posebnim potrebama???
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh