Birtijaške čakule

Boli me briga za birtiju radite sto zelite! Prvo hobo se zali da ga je sisata izvrjedjala obrisem te postove onda on ide nju vrijedjati, tako da necu se vise paca u vasa birtijaska posla radite sto vas volja i sto je sukladno zakonu.
Ako netko nekog tuzi ja mu nisam kriv!
Uzivajte
Lažžžžžžž!!!!!! Prijavljeni postovi nisu bili namijenjeni meni. Govor mržnje po nacionalnoj, vjerskoj i sličnoj osnovi zabranjen je propisima RH koji vrijede i na forumu o kurvanju čak..
 
Sigurno da jesam. Isprika svima koji su se našli uvrijeđeni. Izneseno nije moj generalni stav ali nije nešto izmišljeno. Dio vezan uz crkvu svi znamo nažalost kakav je, i koliko god to neki negirali i dok god crkva bude šutjela ljudi će pričati o tome.
Djelomično si u pravu, samo me ljuti što se o tome govori kao da je cijela crkva u tome, a u školama, socijalnim ustanovama, pa i u obiteljima toga kao nema?????? Halooooo
 
Ja sam covjek koji imam svoj karakter i samopostovanje. Ono sto ti nikad neces imati. Uvijek ces ovisiti o mobitelu i o tudjim odlukama. Da ti pojasnim, uvijek ces biti neciji pas.

Ne brini se ti sto se tice moje buducnosti. Da vidis moj bankovni racun vjerujem da bis smrsavila tih 30tak kila viska samo da budes u mojoj blizini.
jako je primitivno falit se lovom. možeš pisati o sigi ovo,ono al mozak joj ne možeš osporiti. sve je u redu da imaš svoje mišljenje. ok je to. al neznam čemu to vrijeđanje za izgled? svatko je nekome lijep. xpocod inteligentan si i opće ti ne pristaje to hvalisanje i vrijeđanje
 
Djelomično si u pravu, samo me ljuti što se o tome govori kao da je cijela crkva u tome, a u školama, socijalnim ustanovama, pa i u obiteljima toga kao nema?????? Halooooo
Moje je mišljenje da crkva transparentnije se odnosi prema tome da bi izbila sve adute iz ruku onih koju cijelu crkvu poistovjećuju sa tim. Za ovo drugo si 100 % u pravu. Ja osobno nikada nisam vidio, čuo ili poznavao nekoga sa tim problemom. Mene valjda radi karaktera smeta ta crkvena dogma...sorry još jednom.
 
Moje je mišljenje da crkva transparentnije se odnosi prema tome da bi izbila sve adute iz ruku onih koju cijelu crkvu poistovjećuju sa tim. Za ovo drugo si 100 % u pravu. Ja osobno nikada nisam vidio, čuo ili poznavao nekoga sa tim problemom. Mene valjda radi karaktera smeta ta crkvena dogma...sorry još jednom.
KD nema potrebe za "sory" iznosimo svoje stavove.
A što se dogmi tiče pa samo je budala mogla izmisliti celibat, zabraniti ženama da budu svećenici..... ali nije crkva samo to.
Kao što ni nacija nije zlo, zli su pojedinci u svakoj od nacija, a naročito tu kod nas na "brdovitom Balkanu" pa ma koliko po nacijama pljuvao i svoje se odricao "gumeni" odnosno Mr.glove
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh