Birtijaške čakule

Ne želim se svađati, ali ti provodiš na sajtu puno više vremena nego ja.
Hahah... Jaooo... Pa zar opet moram objasnjavat... Pa dajte ljudi... 🤣
Nisam spomenula koliko si na sajtu vec koliko ga ozbiljno shvacas... Nerviras se, uzrujavas, ljutis... Ja se ne mogu nervirat kad sve stavim na listu i zbrojim koliko mi je ovaj sajt dao u godinu i pol dana... A ti, vi svi... Uzrujavate se zbog meduljudskih odnosa, za dzabe... 🤣🤣🤣
 
Hahah... Jaooo... Pa zar opet moram objasnjavat... Pa dajte ljudi... 🤣
Nisam spomenula koliko si na sajtu vec koliko ga ozbiljno shvacas... Nerviras se, uzrujavas, ljutis... Ja se ne mogu nervirat kad sve stavim na listu i zbrojim koliko mi je ovaj sajt dao u godinu i pol dana... A ti, vi svi... Uzrujavate se zbog meduljudskih odnosa, za dzabe... 🤣🤣🤣
Niko ne sumnja u silne centimetre, metre ili vec sad kilometre sto si dobila i sto dobijas sa ovog sajta... Pare su prolazne... Tvoj ego zajedno sa bahatosti daleko premasuje tvoj izgled, tu lezi problem...
 
Hahah... Jaooo... Pa zar opet moram objasnjavat... Pa dajte ljudi... 🤣
Nisam spomenula koliko si na sajtu vec koliko ga ozbiljno shvacas... Nerviras se, uzrujavas, ljutis... Ja se ne mogu nervirat kad sve stavim na listu i zbrojim koliko mi je ovaj sajt dao u godinu i pol dana... A ti, vi svi... Uzrujavate se zbog meduljudskih odnosa, za dzabe... 🤣🤣🤣
Ne nerviram se svaki dan, svega nekoliko puta u pola godine.
 
Bit cu jos bahatija prema malim nebitnim crvima, sorry... 🤣🤣
Ja obozavam biti nebitan na internetu :D
Ali vidim da je tebi to veoma bitno s obzirom da imas 18000 postova sto je duplo vise od patka koji je na drugoj poziciji sa 9000...
Iskreno bilo mi je dovoljno 5 poruka od ovih 18000 da skontam da ljecis RL komplekse na forumu :rolleyes::oops:
Pokusavas da od RL 4/10 napravis forumsku 10/10
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh